Gyvūnai

Sagutę grąžino po pusantro mėnesio. Ji tylutėliai žvelgė nueinantiems šeimininkams įkandin

Turbūt niekada negalima priprasti prie istorijų, kai žmonės blogai elgiasi su gyvūnais. Ne apie visus atvejus pavyksta papasakoti, tačiau pasitaiko tokių, kurie nusipelno atskiro dėmesio.

Sagutę, kuri šeimoje pragyveno pusantro mėnesio, grąžino atgal laikinai globai.

Kai mažą ausytą Sagutę pasiėmė, mes labai džiaugėmės, kad ji rado namus. Ji neįprastai geras šuo. Neįmanoma apsakyti, kokia liūdna ji buvo, kai ją grąžino atgal. Ji tyliai žvelgė įkandin jau buvusiems šeimininkams ir negalėjo suprasti, kodėl jie išeina.

Šie žmonės paaiškino savo poelgį tuo, kad jie kraustosi į kitą miestą, o ten nėra vietos mažam šuneliui.

Tai yra, per pusantro mėnesio Sagutė taip ir netapo jų šeimos nariu.

Aš noriu kreiptis į tuos, kurie galvoja įsigyti augintinį. Jūs turite suprasti, kad gyvūnai – gyvi padarai, o ne
žaislai! Jie prisiriša ir jus myli!

Kol savanorė vežė Sagutę laikinai globai, ji elgėsi labai ramiai ir žiūrėjo pro automobilio langą. Be panikos, be pykčio, ji paprasčiausiai viską pergyveno savyje. Kiekvienas tai pakelia skirtingai. Sagutė tiesiog tyliai liūdi.

Laikinojoje globoje visi šuneliai džiugiai pasitiko Sagutę, o ji toliau tylėjo. Tik visur sekiojo savanorę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page