Idomybes

Per vestuves jie gavo daug įdomių dovanų, tačiau originaliausia jų pasirodė vokas su užrašu „Neatidaryti iki pirmo barnio“…

Geriausia vestuvių dovana…

Šeimoje būna ir barnių, ir skandalų. Tai neišvengiama. Reikia ne vengti jų, o išmokti girdėti vienas kitą ir rasti optimalius sprendimus, kad santuoka nenukentėtų.

Pavyzdžiui, šiandieniniai herojai jau daugiau nei 10 metų gyvena laimingoje santuokoje. Per vestuves jie gavo daug įdomių dovanų, tačiau originaliausia jų pasirodė vokas su užrašu „Neatidaryti iki pirmo barnio“.

Per tuos metus sutuoktiniai turėjo nesutarimų, tačiau kiekvieną kartą jiems atrodė, kad tai ne barnis, o tiesiog mažas nesusipratimas.

Vieną gražų vakarą, kai vaikučiai jau miegojo, Brendonas ir Keli aptarinėjo draugų vestuves ir galvojo, ką galima padovanoti. Ir čia sutuoktiniai prisiminė tą voką, kuris taip ir pragulėjo kažkur lentynoje.

Sutuoktiniai nesusilaikė ir atidarė jį. Ten buvo raštelis su pinigais, skirtais žmonai: „Nupirk maisto, kurį jūs beprotiškai mėgstate“. Ten buvo ir raštelis vyrui: „Nupirk gėlių ir vyno“. Be to, buvo įvairių atributų romantiškos atmosferos kūrimui.

Pažymėsime, kad giminaitė, kur padovanojo jiems šį voką, daugiau nei 50 metų pragyveno su vyru laimingoje santuokoje. Turbūt ji žinojo, ką daro… Nuostabi dovana, tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page