Idomybes

Milijonierius nugriovė visus namus kaime, kuriame išaugo, kad pastatytų kiekvienam po naują vilą

Verslininkas vardu Siun Šuichua kreipėsi į specialią kompaniją tam, kad nugriautų medinius namus kaime, kuriame išaugo.

Ir jei jūs nusprendėte, kad jų vietoje jis nusprendė statyti kokį nors pramogų kompleksą ar kažką panašaus, tai jūs giliai klystate.

Senų, medinių namų vietoje buvo pastatyti šiuolaikiniai būstai kiekvienai šeimai. Toks poelgis – tai dėkingumas kaimo gyventojams už jų gerumą, palaikymą ir rūpestį.

Esmė tame, kad 54 metų Siun Šuichua ne visada buvo pasiturintis žmogus. Kadaise tai buvo berniukas iš labai vargingos šeimos. Bet Siun prisimena, kad dėl to niekas iš jo nesišaipė, priešingai, kaimynai ir kiti gyventojai palaikė jo šeimą sunkiais laikais.

Šuichua praturtėjo užsiėmęs metalurgija. Tapęs milijonieriumi, jis nepamiršo savo vaikystės…

Pagyvenusius žmones ir neturtingas šeimas jis aprūpino nemokamu maitinimu 3 kartus per dieną ( argi jis nežino, kas yra badas).

 

72 šeimoms pastatė naujus namus ir gatves.

Bendra jo išleistų lėšų suma sudaro apie 6 su puse milijonų.

Milijonieriaus žodžiais, jam visiškai nesunku buvo padaryti tokį gerą darbą kaimo gyventojams, kadangi jis uždirbo žymiai daugiau pinigų, nei gali išleisti per visą savo gyvenimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page