Idomybes

9 įpročiai, pasmerkiantys neturtui

Įprotis 1: vargšai visada ieško kaltų

Vargšas žmogus niekada neprisiima atsakomybės. Jis geriau apkaltins savo nelaimėmis kolegą, viršininką arba sistemą, nei pripažins savo pralaimėjimą. Vargšas galvoja taip: „Man VISI trukdo, aš nieko negaliu padaryti“.

Įprotis 2: tempti laiką

Nuo vaikystės mes esame pratinami prie vienos liaudies „išminties“: „septynis kartus atmatuok – vieną kartą pjauk“. Laikas eina, o jūs vis galvojate, matuojate, ir pagaliau, atsiranda kažkas aktyvesnis, kas „atpjauna“ jūsų gabalą ir nusineša.

Įprotis 3: veikti tiksliai

Vargšai nerizikuoja. Jie renkasi stabilų, tegu ir nedidelį, uždarbį. Galiausiai taip ir gyvena nuo algos iki algos, bet užtai po įsivaizduojamu stabilumo sparneliu.

Įprotis 4: mokytis nemokamai

Tipiškas vargšų atstovas užsiregistravęs į gausybę nemokamų treniruočių, seminarų, iš kurių didžiosios dalies taip ir neišklauso. Rezultate – žmogus gyvena iliuzijoje, kad jis mokosi, o iš tiesų jokio vystymosi taip ir nėra.

Įprotis 5: nemokėti kitiems už jų darbą

Žmogus su vargšo mąstymu pripratęs gyventi kitų sąskaita. Muziką, filmus, seminarus ir kt. jis atsisiunčia iš torentų. Jo filosofija tokia – tai paieška galimybės, gauti paslaugas ar prekes nemokamai.

Įprotis 6: gailėtis savęs

Dažnai žmonės mato savo problemos esmę jį supančioje aplinkoje – ar tai nepalanki geografinė padėtis, gimė vargšų šeimoje, nepakanka išsilavinimo, gyvena ne toje šalyje ir t.t.

Įprotis 7: dejuoti ir skųstis

Ne paslaptis, kad pinigų nebuvimas — negatyvių emocijų priežastis. Kitaip nei vargšas, žmogus su turtuolio mąstymu priima nepasisekimą, kaip laiptelį link siekiamo tikslo, jis nepratęs dejuoti ir skųstis likimu.

Įprotis 8: galvoti, ką pasakys kiti

Sėkmingas žmogus vertina savo individualumą ir nepriklauso nuo aplinkinių nuomonės. Vargšas, kaip taisyklė, atvirkščiai – savo laiko ir jėgų didžiąją dalį jis praleidžia tam, kad išlaikytų savo gerą vardą kitų akivaizdoje.

Įprotis 9: leisti pinigus vėjais

Vargšas žmogus neturi finansinės strategijos. Jo tikslas – uždirbk ir leisk. Turtingas, savo ruožtu, darbu gautus pinigus investuoja į kapitalo kūrimą. Turtingais tampa ne tie, kurie daug uždirba, o tie, kurie išmoksta valdyti savo pajamas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page