Idomybes

6 dalykai,į kuriuos vyrai pirmiausia atkreipia dėmesį

Visos moterys mėgsta vesti iš proto savo partnerius. Kasdien, ar keletą kartų per dieną, mes darom viską, kad mūsų mylimieji mumis žavėtųsi. Tam moteris turi būti patraukli.

Drabužiai
Vyrai mėgsta, kai moterys rengiasi stilingai ir seksualiai. Jiems ypač gražu stebėti jus vilkint itin moteriškus drabužius.

Plaukai
Tai labai svarbi dalis. Beveik visi vyrai mėgsta ilgus, šilkinius plaukus.  Tačiau, nepriklausomai nuo ilgio, jūsų plaukai visada turi būti švarūs, prižiūrėti.

Lūpos
Vyrams patinka ryškios ir išraiškingos lūpos. Jiems patinka gražios, bendraujančios moterys, ir tos, kurios dažnai šypsosi.

Kvapas
Vyrams patinka švaraus moters kūno kvapas. Jums nereikia brangių kvepalų, kad juos pavergtumėt.

Akys
Jūsų žvilgsnis -vienas iš veiksmingiausių ginklų. Vyrai gali suprasti labai daug iš vieno moters žvilgsnio.

Kūnas
Jūsų kūnas turi judėti lanksčiai ir grakščiai. Pečius laikykite tiesiai ir nesikūprinkite. Galų gale graži poza ne tik patraukia vyrų dėmesį, bet ir priverčia jus tapti lieknesne ir aukštesne.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page