Gyvūnai

Jau kelis mėnesius šunelis guli ant savo šeimininko kapo

Turbūt kiekvienas girdėjo, kad šunis laiko ištikimiausiais padarais pasaulyje. Ši istorija būtent apie ištikimybę, kokią gali parodyti šuo.

Šuns šeimininkas mirė prieš kelis mėnesius, tačiau jo šuo dar negali suvokti, kad jo mylimo žmogaus nebėra šalia. Šuo nepaleidžia savo šeimininko ir pastoviai būna prie jo kapo.

Kapinių darbuotojai matė šunį kasdien, jis gulėjo ant vieno ir to paties kapo, liūdnai žiūrėdamas prieš save. Darbuotojai darė foto ir video, kurie įrodo, kad šuo gali būti labai ištikimas.

Šis šuo nė vieno nepalieka abejingo, juk jo akyse sustingo liūdesys ir skausmas.

Kapinių darbuotojai keliskart bandė nuvesti šunį nuo kapo, bet kasdien šuo grįžta į tą pačią vietą. Kartą šuo suklydo ir palaikė vieną darbuotoją savo velioniu šeimininku.

Nuoširdų džiaugsmą gyvūno akyse pakeitė kartus nusivylimas, kai jis suprato savo klaidą.

Šio šuns foto ir video sukelia nuoširdžią užuojautą ir susižavėjimą gyvūno ištikimybe. Norisi tikėti, kad šuo sugebės priimti savo netektį ir ateityje atras naują mylinčią šeimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page