Patarimai

Kaip išvalyti baltus kedus namų sąlygomis

Balti kedai ne pirmus metus labai populiarūs tarp viso pasaulio madistų ir madisčių. Juos galima drąsiai įtraukti į idealios avalynės topą, bet jie turi vieną trūkumą – greitai tepasi. Bet laimei, tai nereiškia, kad garderobe reikia turėti dar tuziną atsarginių. Kedams baltumą galima sugrąžinti namų sąlygomis, be to, skirtingai nuo skalbimo mašinoje, tai nepablogins avalynės kokybės. Ir štai ką reikia dėl to padaryti.

1 žingsnis.

Įpilkite į nedidelio dydžio indą vandens, įdėkite 5 valgomuosius šaukštus sodos ir gerai išmaišykite, pasinaudoję jau nereikalingu dantų šepetėliu.

2 žingsnis.

Įpilkite 1-2 valgomuosius šaukštus bet kokio indų ploviklio ir vėl viską kruopščiai išmaišykite.

3 žingsnis.

Įpilkite į skystį 1-2 valgomuosius šaukštus vandenilio peroksido, sumaišykite.

4 žingsnis.

Paimkite tą patį dantų šepetėlį ir periodiškai suvilgydami gautu mišiniu nuvalykite visą kedų paviršių. Nebijokite persistengti, o baigdami procesą nutrinkite kedus popierine servetėle ar minkštu skudurėliu. Dabar ant jų neturi likti nei vienos purvinos dėmelės.

5 žingsnis.

Kad padarytumėte padą švariu – prireiks acetono ar kažkurios iš nagų lako šalinimo priemonių. Priemone apdirba padą  vatos tampono pagalba.

6 žingsnis.

O tam, kad grąžintumėte kedams bendrą prižiūrėtą vaizdą, reikia skustuvu nupjauti burbuliukus iš vidinės avalynės pusės.

7 žingsnis.

Ir galiausiai – lieka tiesiog išskalbti batraiščius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page