Patarimai

Draugės patarta į kriauklę su indais visada dedu arbatos pakelį. Ir jums patariu!

Daugelis mėgsta gerti arbatą pakeliuose. Bet mažai kas žino, kad jo pagalba galima lengvai nuvalyti riebalus nuo indų. Kad nesikankintumėte su keptuvių, puodų ir kitų indų plovimu, pakanka įpilti į juos vandenį ir įleisti kelis panaudotus arbatos pakelius.

Jei jūs turėjote svečių ir po jų liko daug riebaluotų indų, tai galima juos užpilti verdančiu vandeniu, įdėti 2-3 arbatos maišelius ir palikti visai nakčiai. Kai jūs pabusite ir nueisite plauti lėkščių, tai pastebėsite, kad riebalai gana lengvai ir be pastangų nusiplauna nuo paviršių. Taip pat šį veiksmą galima naudoti tuo atveju, kai jūs negalite iškart po valgio išplauti indų.

 

Arbatos pakelius galima naudoti kaip vienkartines kempinėles virtuvės rakandų valymui. Jei maišeliai išdžiuvo, galima suvilgyti juos vandeniu ir valyti nešvarias lėkštes. Pirma, tai natūrali priemonė, kurios nelieka ant lėkščių paviršių, o antra – virtuvės rakandai bus tokie pat švarūs, kaip panaudojus indų ploviklį.

Ir pabaigai atskleisime jums dar vieną paslaptį. Arbata dar galima valyti kriauklę. Juk joje lieka riebaluoti nešvarumai, kuriems reikia ypatingų pastangų juos pašalinti. Todėl arbatos pakeliai šiuo atveju padės jums lengvai padaryti kriauklę spindinčia ir švaria.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page