Gyvūnai

Šuniukas, vardu Šefas, mokosi terapinio šuns profesijos. Šis pūkuotas debesėlis bus tikras antistresas!

Šis mažas ir pūkuotas debesėlis, vardu Šefas, nuo pat gimimo mokosi terapinio šuns profesijos. Dabar jis labiau primena minkštą kamuoliuką ant kojyčių ir tuo jau atlieka dalį savo darbo. O jo būsimoje profesijoje svarbiausia ne išvaizda, nors tuo sunku patikėti, štai koks mielas kamuolėlis!

Kai Šefui buvo vos 8 savaitės, jis pateko į Saros Hamilton šeimą ir ten pasirodė kaip pakankamai protingas ir sumanus šuo. Nuo pirmų dienų jis išsiaiškino, kur jo tualetas, dubenėlis ir lova.

Dar didžiulis pliusas yra faktas, kad Šefas auga vaikučių apsuptyje, todėl jis 100% stabilus ir išdidus, jonesuviliosi žaidimais ir skanėstais.

Šefas neprimena įprasto šuniuko. Jis niekada nekrečia eibių, negraužia baldų, nečiumpa už kojų. Jis pats įsirengė savo lovą strateginiame taške – prie paradinių durų.

Šefas išaugs gana stambus šuo, jo svoris gali siekti 45 kg ir net daugiau. Todėl jis nuo pat vystyklų supranta, kokią atsakomybę jis neša. Na, o kol kas tai mažas pūkuotas debesėlis, juk jo kailis ir iš tiesų puikus, be to, jį pastoviai prižiūri.

Kas liečia būsimą Šefo profesiją, tai jis jau šiuo metu puikiai atpažįsta, kam liūdniausia iš visų, pas tą jis ir eina ir prašosi ant rankų, o jam niekas ir neatsako.

Šuniuko šeimininkė Sara turi įspūdingą darbo su terapiniais šunimis patirtį, todėl ji pastoviai apmoko. Šefą, o šis savo ruožtu viską supranta labai greitai. Greitai uodeguočiui teks laikyti savo pirmąjį egzaminą ir jis galės imtis darbo ligoninėje.

Sara nori, kad jis dirbtų ten, kur reikia pagalbos sergantiems vaikučiams ir senukams ir jau negali sulaukti, kada džiugins žmones!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page