Idomybes

76 metų kinų močiutė, kuri keliauja po pasaulį ant savo „geležinio žirgo“

76 metų kinų močiutė, kuri keliauja po pasaulį ant savo „geležinio žirgo“ ir yra laisvės nuo sampratos
„garbus amžius“ simbolis.

Chuan Jančžen gimė Fuczianyje 1944 metais, dabar gyvena Siamene kartu su savo jau suaugusiais vaikais, anūkais ir proanūkiais.

2016 metais ji laimėjo vietos grožio konkurse ir buvo pakviesta į Pekiną apdovanojimo ceremonijai kaip „madingiausia Kinijos močiutė“.

Nuo tada ji patikėjo, kad amžius nieko nereiškia ir kiekvienas žmogus turi teisę svajoti ir siekti geriausio.

Kai 1980-aisiais metais buvo pastatyta geležinkelio atkarpa „Cinchajus-Tibetas“, moteriai kilo svajonė – pamatyti Tibeto grožybes savo akimis.

Tačiau tuo metu tai buvo neįmanoma – jai teko daug dirbti metalurgijos kombinate, kad išlaikytų vaikus.

Vėliau svajones į šalį pastūmėjo sveikata ir atrodė, kad svajos taip ir liks vaizduotėje amžiams.

Tačiau pergalė konkurse suteikė Chuan pasitikėjimo savimi. Ji papasakojo vaikams apie seną svajonę ir šie nusprendė padėti ją įgyvendinti. Tiesa, kalba ėjo apie kelionę į Tibetą traukiniu. Kai Chuan pareiškė, kad nori ten keliauti viena ir motociklu, šie pasibaisėjo.

Po klubo traumos 2015 metais gydytojai uždraudė moteriai sėsti net ant dviračio, o čia – svajonė apie keliones „Harliu“. Tačiau Chuan buvo nepalenkiama ir siekė savo laisvės.Nuo 2016 metų močiutė keliauja po pasaulį ant ištikimo „geležinio žirgo“. Ji pasiekė savo ir nusipirko motociklą, greitai įsisavino važiavimą juo ir dabar jos veržlumo pavydi net jauni.

Pirmasis trokštamas taškas žemėlapyje buvo, žinoma, Tibetas. Chuan pakilo į kalnus, pasivaikščiojo dykuma, pajodinėjo kupranugariais. Visa tai ji aprašė tinklaraštyje, kurį sekė ir toliau seka milijonai žmonių visame pasaulyje.

Štai žodžiai iš jos tinklaraščio: „visi sako, kad po 70-ies moteris turi likti namuose, rengtis maišo formos skarmalais ir daugiau nebesvajoti apie ateitį.

Tačiau bet kuriuo metu moteris – tai moteris, kuri gali ir turi likti elegantiška, patraukli, laisva nuo stereotipų. Ir svajoti apie neįtikėtina niekada nevėlu. Kol jūs sieksite grožio, jis būtinai bus su jumis…“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page