Idomybes

Vakar kažkas užplaukė ir nuvažiavau grybauti

Vakar kažkas užplaukė ir nuvažiavau grybauti. Geriau būčiau palei kelią iš močiučių nusipirkus, o ne visa
šita, garbės žodis!

Kelkis penktą, susipakuok lyg į karą: pintinė tokia, dar štai tokia , dar maišelį pasiimk, o jei neužteks
(aha, galima pagalvoti, sunkvežimį pririnksiu).

Virtas kiaušinis, batonas, rūkyta dešra. Purškalas nuo erkių, purškalas nuo uodų. Kremas po erkių, kremas po uodų. Neperšlampama striukė, kepurė, patys baisiausi guminiai kaliošai, diedo kelnės su pastorinimu užpakalyje, kad uodai neperkąstų – žodžiu, madą pamirštame iškart.

Tabletė nuo alergijos, tabletė nuo galvos, tabletė nuo viduriavimo, bintas, pleistras, antiseptikas. Tualetinio popieriaus šimtas rulonų, lyg grybaudami visi tik ir tegalvoja, kaip čia kuo daugiau pridergus.

Paskui vaikštai po tą mišką, apsipylusi tuo purškalu nuo erkinių uodų, kad pati tuoj uždusi. Karšta. Striukės, kepurės ir baisių kelnių nusiimti niekaip negalima – tave stebi barštis ir erkė Valerija. Bijai. Išvis visko bijai!

Valerijos, įkristi į barščius, įkristi į pelkę, užminti gyvatę, bitę, šūdą, grybą. Bijai šerno, briedžio, pilko vilko, tylaus maniako Edvardo, bijai paliesti nuodingą grybą (nuodingais gali būti išvis visi grybai, nes tu pažįsti tik musmires, o visi kiti išvis nesuprantami), o paskui netyčia palaižyti pirštus. Ir žinoma, bijai suėsti nuodingą uogą. Bijai gauti iš pagalio į akį ir paskui visam gyvenimui likti akla!

O kai bijai – visą laiką nori sisioti. Kai sisioji – irgi bijai. O jei Valerija, šernas, milžiniška skruzdė ar nuodingas grybas kaip čiups už šiknos!

Namo važiuoji – irgi bijai: o jei grybai nuodingi ar Valerija su visais giminaičiais su tavim važiuoja.

Paskui parvažiuoji, iškratai iš kelnių maurus, kankorėžius, spyglius ir kitas gamtos gėrybes, ypač uoliai prausiesi ir griūni miegoti, kadangi stresas.

Ryte atsibundi, o tavo grybai sušvinko, guli visi tarp snarglių ir kirminų, pabalę tokie, ir iš tų snarglių šypsosi tau ir mojuoja!

Nežinau, kam visa tai, trumpai tariant. Galima, aš tiesiog eisiu į parką pasivaikščioti? Tuo labiau, kad kaimyninėje parduotuvėje indelis voveraičių kelis eurus kainuoja…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page