Idomybes

Nagingas kaimynas augina morkas tiesiog savo namuose: labai paprasta ir kiekvieną sezoną savos šviežios morkos

Auginti žalumynus ir daržoves galima ne tik darže! Kiekvieną dieną entuziastai prigalvoja naujų būdų, kurie stebina. Idėja žemiau – viena tokių! Nagingas daržininkas prisitaikė auginti morkas be daržo – kibiruose.

Plastikiniai konteineriai gali būti bet kokie, svarbiausia sąlyga – pakankamas aukštis šaknims ir vaisiams formuotis. Parodysime ryškų realų pavyzdį, kaip galima išauginti morkas be daržo!

Ko prireiks:

– plastikinių konteinerių (kibirų)
– puraus grunto
– karvių mėšlo (perpuvusio ar granulėse)
– morkų sėklų

Morkų auginimas naujai

Paruoškite aukštus plastikinius konteinerius. Pavyzdžiui, tai gali būti kibirai. Iki pusės pripildykite juos puriu, lengvu gruntu, sumaišytu su smėliu. Paskui dėkite kastuvą puvinio (arba mėšlo granulėmis). Berkite žemę su smėliu iki viršaus. Padarykite nedideles lysveles. Pasėkite sėklas.

Pridenkite žeme, palaistykite vandeniu. Pastatykite saulėtoje vietoje.

Laikas nuo laiko laistykite. Papildomų trąšų nereikia.

Derlių, priklausomai nuo morkų veislės, galima rinkti jau po 3 mėn. Šakniavaisiai bus skanūs, saldūs, pakankamai dideli!

Net neturėdami daržo, jūs galėsite užauginti morkas namų sąlygomis!

Pagrindinės sąlygos – aukštas konteineris, pakankamai purios žemės su mėšlu, daug saulės ir neperlaistyti.

Viso to galima pasiekti balkone! Pabandykite užauginti morkas naujai. Rezultatas bus netikėtai geras!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page