Idomybes

Kaip atrodo ištaigingas turtingiausio planetos žmogaus namas

Šia dienai turtingiausias pasaulyje žmogus yra Džefas Bezosas. Jo turtas vertinamas 150 milijardų dolerių. Šį turtą jis užsidirbo internetinės parduotuvės Amazon dėka.

Jis yra taip pat ir aerokosminės kompanijos bei leidybos namų savininkas. Žinoma, jis turi didžiulį kiekį brangaus nekilnojamojo turto. Tačiau labiausiai dėmesį prikausto milijardieriaus naujasis pirkinys – vila Beverli Hilse, kainavusi 165 milijonus dolerių.

Pirmasis šios vilos savininkas buvo kompanijos Warner Brothers  įkūrėjas Džekas Vorneris. Namas įrengtas pagal jo skonį, viskas padaryta senoviniu stiliumi.

Antrasis namo savininkas Deividas Gefenas nekeitė namo pagal savo skonį, palikdamas jį tokiu, kokį nusipirko.

Bezosas kol kas taip pat neskuba keisti namo stiliaus ir išplanavimo.

Reikia pažymėti, kad šio ištaigingo namo plotas yra 1260 kvadratinių metrų.

Taip at yra nuostabus sodas, golfo kortas, teniso aikštelė, terasa, baseinas.

Nekilnojamojo turto prekeiviai vadina šį namą gražiausiu Beverli Hilse.

Viduje namas kažkuo primena tikrą 18 amžiaus stiliaus muziejų.

Name pilna senų antikvarinių daiktų.

Namo sienos ištapytos freskomis, krištoliniai sietynai, mediniai stalai ir t.t. Nežiūrint į tai, name yra pati naujausia technika.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page