Idomybes

45 metų moteris pagimdė 21-ą vaiką: žygdarbis ar kvailystė

Šeima – viena gausiausių Britanijoje.

Tačiau mažylis Arčis tikrai bus paskutinis, kurį pagimdė Sju. Ji pati sako, kad su vyru Noeliu labai džiaugiasi dar vienu mažyliu, tačiau atėjo laikas atsikvėpti. Vaikas gimė anksčiau laiko, tačiau visiškai sveikas.

Ligoninėje gydytojai pasitiko Sju kaip giminaitę.

Šeima augina 11 berniukų ir 10 mergaites. 28 metų Kris – vyriausia mergaitė, o jauniausiai kol kas tik metai. Arčis tapo vienuoliktu sūnumi. Dukra Sofi jau pati spėjo triskart tapti mama, todėl Sju ir Noelis jau spėjo tapti ir močiute bei seneliu.

Pirmąjį mažylį Sju pagimdė 14-os – labai anksti, tačiau tai nesustabdė jaunų tėvų. Jie susituokė, kai tik tapo įmanoma.

Iš pradžių šeimoje norėjo turėti 3 vaikus, bet paskui pagalvojo, kad galima ir daugiau.

2014 m moteris patyrė nesėkmingą nėštumą, kuris baigėsi persileidimu. Visa didžiulė šeima gyvena 10 kambarių name, važinėja mikroautobusu.

Vaikai džiugiai priėmė naująjį mažylį ir paskubėjo jį apkabinti bei išbučiuoti.

Štai šitokia šeima!!!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page