Idomybes

Nežinau ką daryti. Vyras nekenčia mano dukters

Vyras augino mano dukrą kaip savo nuo 5 metų, santykiai visada buvo geri, kol ji nepradėjo dirbti. Iš pradžių pritarė, bet kai ji pradėjo neblogai uždirbti, tada viskas ir prasidėjo. Ėmė jai sakyti: „nusipirk savo lėkštes, savo produktus“.

Ji pirko. Ir vėl pradėjo kabinėtis: „kada tu berniuką susirasi, liksi senmergė, draugių pas mus nesivesk, turi atsiklausti“. Kibo prie kiekvienos smulkmenos. Tą draugę aš pažįstu, mes su jos mama draugaujame. Gera mergaitė.

Arba jei ji grįžta 23 valandą, vyras iškart prie jos su pretenzijomis, ko taip ilgai ir kur buvo. O jai jau 19 metų, aš tame nematau nieko baisaus. O vyras man sako, ras ją kur patvory, aš kalta būsiu, pati leidau, kad paskui neverkčiau ir kitus panašaus stiliaus siaubus.

Štai vakar dukra nupirko picą, kolos, visokių užkandžių ir su mažuoju susėdo žiūrėti serialo, 22 valandos, jie svetainėje žiūri. Vyras pradėjo ten vaikščioti kas 5 minutes (pas mus svetainė sujungta su virtuve), ėmė kažką gaminti, įjungė šviesą, vaikai pradėjo prašyti netrukdyti.

Vyras nuėjo į mūsų miegamąjį, ėmė karščiuotis nei iš šio, nei iš to ir man aiškinti, kad eikvoja elektros energiją, kad savo maišelių šiugždėjimu ir televizoriaus garsu trukdo jam miegoti. Aš sakau, kad įjungtų pas mus miegamajame kokį filmą ir pažiūrėtume. Jis dar labiau pyksta ir šaukia: „ko tu juos gini?“

Paskui nuėjo į svetainę, įjungė šviesą ir ėmė šaukti, kad eitų miegoti, išmetė picą į šiukšlių dėžę, dukra į ašaras, sūnus ėmė bartis su juo. Dabar jie nesikalba su juo. Sūnus yra jo, jam beveik 15 metų.

Aš nežinau, kaip vyrą paprotinti, matosi, kad taikosi būtent į dukrą, jei kino vakarą būtų sumanęs sūnus, jam nieko nebūtų sakęs. Ir aš matau, kad vyras pyksta,kai užvedame dukros darbo, jos uždarbio temą, sako: „oi, dirba ji, to ir darbu pavadinti negalima“. Dukra piešia pagal dizainą.

Ką daryti, nežinau, viskas labai sunku.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page