Idomybes

Prieš 7 metus ištekėjo už indo ir gyveno kaip indiškam filme. Kaip ir kur dabar gyvena neįprasta pora

Paprasta mergina, vardu Veronika, rado laimę su indu.

Būdama jauna studentė, mergina pagal mainų programą pateko į vieną Indijos universitetų. Ten ji ir susipažino su būsimu vyru. Jaunuolis buvo labai populiarus tarp merginų, o taip pat pagrindinė universiteto sporto žvaigždė.

Po pažinties vaikinas beveik iškart pakvietė merginą į pasimatymą. Tačiau studentė dar nežinojo, kad jų šalyje pasivaikščioti su mergina – jau didelis žingsnis. Po to vaikinas gali svarstyti jau ir apie santuoką.

Stebina tai, kad pora iškėlė dvejas vestuves. Vienas merginos tėvynėje, kitas Indijoje. Abiejų pusių tėvai labai širdingai priėmė naujuosius giminaičius. Ir net išmokė kelių tradicijų.

Pati mergina pasakoja, kad jos gyvenimą galima palyginti su indišku filmu.

Jis labai ryškus, spalvotas ir pripildytas ryškių emocijų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page