Idomybes

”Visas mano gyvenimas sukasi aplink ją”: šios mergaitės atsisakė 20 šeimų. Ją įsidukrino vienišas tėvas

Mažoji Alba vos spėjusi ateiti į pasaulį susidūrė su pirmąja jos gyvenime išdavyste. Tai, kad mergaitė gimė su Dauno sindromu, mama sužinojo tik tada, kai gydytojai įdavė jai į rankas naujagimę dukterį.

Sužinojusi tai, motina parašė tėvystės teisių atsisakymą ir paliko mergaitę gimdymo namuose.

Italijoje, kur didžiulė daugybė bevaikių porų, išsirikiuoja tikros eilės prie naujagimių vaikų. Bet tik ne Albos atveju: į ją pretendavo 20 šeimų, bet kaskart išgirdę jos diagnozę, iš karto atsisakydavo.

Mergaitė galėjo visą savo gyvenimą praleisti valdiškoje prieglaudoje, jei nebūtų ištraukusi laimingo bilieto. 41-erių Luka Trapaneze visą savo gyvenimą svajojo apie tvirtą šeimą  ir dukterį.

Bet likimas taip sutvarkė, kad asmeninis vyro gyvenimas nesusiklostė. Ir jis nusprendė, kad įsivaikinimas – tai paskutinis jo šansas.

Kadangi jis buvo vienišas ir neturėjo poros, pretenduoti į sveiką vaiką galėjo tik paskutinėje eilėje. Kai jis pamatė mažąją Albą, nesuabejojo nė sekundei.

Vyras turėjo labai gerą širdį ir nuo 14-os savanoriavo organizacijoje, padedančiose vaikams su vystymosi ypatumais. Vyras apytiksliai žinojo, kas jo laukia.

Kai vyras pasiėmė mažylę, jo laimei nebuvo ribų:

„Pagaliau aš tapsiu tėvu! Aš turiu didžiulę patirtį darbe su tokiais vaikais, turiu visas žinias ir reikiamos informacijos apie priežiūrą. Aš neabejoju, kad susidorosiu“.

Kai Luka pasiėmė mergaitę namo, jai buvo vos kelios savaitės. Šiandien mažylei jau sukako treji. Visą tą laiką tėvas veda Instagram paskyrą, kur publikuoja savo mažosios dukrelės fotografijas. Jo paskyrą stebi daugiau nei 200 tūkstančių žmonių.

Žiūrint į bendras jų fotografijas sunku patikėti, kad vyras gali taip rūpintis vaiku. Šiandien mažylė jau turi savo gerbėjų, ji net dalyvavo vaikiškos knygutės prezentacijoje ir dalijo autografus.

„Visas mano gyvenimas sukasi aplink ją. Kartu su Alba man atsirado neįtikėtinos laimės jausmas, aš didžiuojuosi, kad aš – jos tėvas. Toks jausmas, lyg aš visada svajojau būtent apie tokią dukterį“,- sako Luka.

Mums tokia istorija atrodo absoliučiai nereali, juk pas mus pilna tokių vaikų, kurie metų metais laukia savo tėvų, bet taip ir nesuranda jų. Tuo labiau sunku įsivaizduoti, kad vienišas vyras ryžosi auginti ypatingą dukterį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page