Receptai

Farširuojame paprikas, perpjautas per pusę: turkas virėjas parodė, kaip ruošia paprikas, prie kurių rikiuojasi eilė

Ingredientai

– mėsos faršas 300 g
– svogūnas 1 vnt
– ryžiai 100 g
– paprikos 4 vnt
– kietasis sūris 100 g
– žalumynai pagal skonį
– paprika 0,5 arbatinio šaukštelio
– kalendra 0,25 arbatinio šaukštelio
– ciberžolė 0,25 arbatinio šaukštelio
– druska pagal skonį
– paprika padažui 2 vnt
– morka 1 vnt
– pomidoras 1 vnt
– pomidorų pasta 1 arbatinis šaukštelis
– aliejus 30 ml
– vanduo 300 ml
– česnakas 2-3 skiltelės
– svogūnas 1 vnt

Eiga

– Paprikas nuplaukite, perpjaukite išilgai, atsargiai pašalinkite šerdelę su sėklomis.

– Ryžius pusiau išvirkite pasūdytame vandenyje. Svogūną nulupkite, supjaustykite smulkiais kubeliais. Krapus ir petražoles nuplaukite, smulkiai sukapokite. Giliame inde sumaišykite faršą, smulkintą svogūną, ryžius ir žalumynus. Dėkite druską ir prieskonius pagal skonį. Kruopščiai permaišykite įdarą.

– Paruoškite daržoves padažui. Svogūną nulupkite, supjaustykite žiedus ketvirtadaliais. Morką nuplaukite, nulupkite, stambiai sutarkuokite. Papriką nuplaukite, pašalinkite šerdelę su sėklomis, supjaustykite šiaudeliais. Paruoštas daržoves dėkite į gilią keptuvę su įkaitintu aliejumi. Periodiškai pamaišydami, apkepinkite ant vidutinės ugnies iki minkštumo. Paskui į padažą dėkite smulkiai pjaustytą pomidorą, išspaustą česnaką ir pomidorų pastą. Berkite druskos ir maltų juodųjų pipirų pagal skonį. Įpilkite į keptuvę 300 ml karšto vandens. Uždengę dangčiu, troškinkite padažą ant silpnos ugnies 5 min.

– Atsargiai perdėkite gatavą padažą į kepimo formą. Pripildykite paprikų puseles faršo įdaru. Dėkite daržoves į karščiui atsparią formą su padažu. Kepkite farširuotą papriką iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 45 min.

– Paskui atsargiai išimkite farširuotą papriką iš orkaitės. Ant kiekvienos paprikos puselės tolygiai paskirstykite tarkuotą kietąjį sūrį. Grąžinkite farširuotą papriką į orkaitę 7 minutėms, kad sūris ištirptų ir apkeptų.

– Gatavą patiekalą patiekite vos paruoštą. Gaunasi labai skanus pagrindinis patiekalas visai šeimai.

Gero apetito!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page