Gyvūnai

Vyras pasigailėjo, kad prieš 6 metus paslapčia pakeitė žmonos katę

Blogai, kai ant širdies guli kaltės akmuo dėl atliktų veiksmų ir niekaip nepavyksta jo atsikratyti. Tačiau jei anksčiau eidavo išpažinties, tai dabar yra internetas. Kuo ir pasinaudojo vienas anonimas, papasakojęs apie katę.

Istorija publikuota Reddit portale ir joje pasakojama apie juodą katę

Vyriškis papasakojo, kad prieš 6 metus susipažino su būsima žmona ir iškart įsivėlė į problemas su jos katinu. Gyvūnėlis pasirodė atvirai bjaurus, piktas ir egoistiškas, be to, tai buvo ne asmeninė reakcija – katinas puldavo visus, kliūdavo net šeimininkei. Dėl merginos vyriškis nusprendė pakentėti, bet paskui nutiko baisiausia – ji išvyko aplankyti giminaičių.

O piktąjį katiną paliko vaikino globai. Tai bent. Papuolė.

Pačią pirmą dieną vietoj dėkingumo už išvalytą dėžutę katinas sudraskė jo rankas taip, kad teko siūti keliomis siūlėmis. Ir tuomet kantrybė trūko – vyrukas nuvyko į kaimyninį miestą, į gyvūnų prieglaudą, ir paėmė ten kitą katiną. Esmė tame, kad žvėris buvo visiškai juodas, taigi, vizualiai skirtumo nebuvo. O tą piktąjį katiną nuvežė į kaimyninę valstiją ir atidavė į kitą prieglaudą. Kad sužadėtinė kartais nesužinotų.

Naujasis katinas pasirodė pavyzdingai švelnus ir geras.

Žinoma, šeimininkė nusistebėjo augintinio nuotaikos permainomis, tačiau sužadėtinis paaiškino tai savo „pozityvia įtaka“.

Be to, naujasis katinas nebuvo kvailas, greitai adaptavosi ir idealiai pritapo naujoje aplinkoje. Netrukus ir vestuves atšoko, gyvena sau visai laimingai, tačiau vyruką vis dažniau kamuoja sąžinės priekaištai.

Poelgis nors ir geras, bet visgi niekšiškas. Prisipažinti žmonai neužtenka drąsos, todėl ir nusprendė pasipasakoti bent internete.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page