Gyvūnai

Šarka išmoko loti kaip šuo, kad bendrautų su savo draugu

Australijoje, Kvinslendo apskrityje gyvena dvi draugės Pegė ir Molė. Nieko nuostabaus, tiesa? Bet čia yra vienas „bet“. Pegė – Stafordšyro terjeras, o Molė – laukinė šarka. Švelni jų draugystė pakerėjo internetą.

Šeimininkai, Džuljeta ir Risas, publikavo savo augintinių video TikToke. Įrašas surinko beveik 3 milijonus peržiūrų, per kelias dienas jį išplatino naudotojai.

Išbadėjusį, sužalotą jauniklį praeitą rudenį rado Džulė ir Pegė pasivaikščiojimo metu. Pasak moters, jaunas jos stafas paprastai prisibijo aršių paukščių, o čia šuo pats patraukė šeimininkę prie paukščio. Stebėtina, tačiau netoliese nebuvo nei šarkos lizdo, nei sunerimusių tėvų.

Džuljeta parsinešė šarką namo. Savaitę sutuoktiniai būgštavo, kad rastinukas taip ir neišsikapstys. Jauniklis visą laiką miegojo ir beveik nieko nelesė. Šuo nesitraukdamas sėdėjo šalia.

Kai tik paukščio jėgos sugrįžo, jam davė vardą ir galimybę išskristi. Pora specialiai palikdavo atvirus langus ir reguliariai išnešdavo Molę į lauką. Tačiau šarka neskubėjo palikti svetingų namų. Pegė taip globojo jauniklį, kad kažkuriuo momentu nusprendė jį įsivaikinti. Jai net prasidėjo laktacija. Jauna šarka nė neabejodama perėmė šuniškus įpročius iš „motinos“. Dabar Pegė vaikšto su marškiniais, kad apsisaugotų nuo alkanos „dukters“, o Molė aploja kaimynų šunis.

Tiesą sakant, šis jos įprotis ilgai klaidino šeimininkus. Jie specialiai išmokė augintinę neloti be priežasties ir kaskart nusimindavo, kai išgirsdavo tuščią amsėjimą. Viskas išaiškėjo, kai jie kartu su Pege buvo lauke, o namie nuskardėjo lojimas.

Risas ir Džuljeta vis dar tikisi išleisti Molę pas gentainius, jiems norėtųsi, kad ji susisuktų lizdą netoliese. Na o Molę, panašu, pilnai tenkina dabartinė šeima, ji kol kas neplanuoja keisti savo gyvenimo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page