Idomybes

Man jau 40 metų ir mano gyvenime dar nebuvo nieko gero

Mano vardas Jurgita. Man neseniai sukako 40 metų ir noriu pasakyti, kad mano gyvenime iki šiol nebuvo nieko gero.

Nė karto nebuvau ištekėjusi ir vaikų taip pat neturiu. Turėjau du ilgus romanus. Vienas mano romanas truko 4 metus. O su antru vyriškiu pragyvenome beveik 9 metus.

Per savo gimtadienį viena sėdėjau virtuvėje ir gėriau šampaną. Prisiminiau savo gyvenimą. Deja, nieko gero mano gyvenime ir nebuvo.

Vyriškiai mane apgaudinėjo. Paskui netekau vaiko. Dabar esu labai vieniša. Gimdyti negaliu dėl sveikatos.

Atrodau aš labai gerai ir niekas man neduoda mano metų. Labai tikiuosi, kad dar sutiksiu gerą vyrą. Tačiau kol kas tokio nesutikau.

Visi vyrai, su kuriais susipažįstu, jau išsiskyrę, moka alimentus savo vaikams arba tiesiog yra vedę.

Su niekuo nenoriu susipažinti pažinčių tinklapyje. Man atrodo, kad tai jau išvis kraštutinė priemonė. Su malonumu tekėčiau už vyro, kuris jau turi vaiką. Bet kol kas su tokiu vyriškiu aš nesusipažinau.

Dirbu pardavėja, gyvenu nuomojamame bute. Mano mama mirė prieš 10 metų. Tačiau butą paliko ne man, o mano vyresniajai sesei. Todėl aš gyvenu nuomojamame.

Jau nebetikiu, kad kada nors galėsiu tapti laiminga. Netikiu, kad galėsiu sutikti tinkamą vyriškį ir nuo to man darosi taip liūdna…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page