Patarimai

Prancūziškas būdas nuvalyti langus be nutekėjimų: veikia visu šimtu procentų

Tam, kad paruoštumėte veiksmingą priemonę langų plovimui, kurios receptas pasiskolintas iš Prancūzijos gyventojų, būtina paimti vandens ir paprasto maistinio acto. Sumaišykite juos tik nurodytomis proporcijomis! 3 stiklinėse karšto vandens išmaišykite 1 stiklinę acto.

Pilkite šį skystį į purkštuvą ir pradėkite stiklų purvo šalinimo operaciją. Išpurkškite gatavą priemonę ir patrinkite kempinėle. Paskui paimkite minkštą šluostę iš natūralaus audinio ir sausai išvalykite langus. Blizgesys matysis iškart.

Bonusas: universalus metodas

Jei liaudiškos priemonės jums ne prie širdies, pabandykite naudoti dar vieną patikrintą būdą, kuris leis greitai ir kokybiškai išvalyti visus langus namuose. Ryšium su tuo, kad acto kvapas daugeliui atrodo per aštrus ir po jo naudojimo būtina vėdinti butą, galima pabandyti paruošti kitą priemonę.

1 stiklinėje švaraus vandens išmaišykite 50 ml šviežiai spaustų citrinos sulčių. Naudodami buteliuką su purkštuvu, purkškite mišinį ant stiklo ir kruopščiai nuvalykite jį sausa šluoste. Vos kelios minutės – ir veidrodis absoliučiai švarus, o namie tvyro malonus citrusinių aromatas.

Patarimai:

Kad tokios priemonės langų valymui suveiktų visu šimtu procentų, reikia prisiminti teisingą pasiruošimą tvarkymuisi. Juk tai esminis momentas, kuris garantuoja puikų rezultatą. Laikykitės šių instrukcijos žingsnių:

1. Tvarkymuisi rinkitės šiltą apniukusį orą. Kai lauke kaitina saulė, užpurkšta priemonė per greitai
išdžiūva. Paskui bus sunku ją nuvalyti taip, kad neliktų dryžių.

2. Pašalinkite viską, kas gali trukdyti kokybiškam valymui. Atlaisvinkite palangę nuo daiktų. Nuimkite tinklelį nuo vabzdžių. O paskui nuvalykite palangę ir langų rėmus.

3. Spindesiui gauti pasinaudokite suglamžytu laikraščiu. Būtent toks popierius geriausiai susidoroja su nešvarumais. Patrinkite juo stiklus ir neliks jokių dryžių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page