Idomybes

Mergaitė nusipirko žaislą, kurį kasininkas tuoj pat paslėpė po stalu. Ir štai kas nutiko paskui…

Vyras atėjo į žaislų parduotuvę kartu su dukrele, kad išrinktų jai Kalėdų dovaną. Mergaitė panoro lėlės Barbės ir paklausė tėčio, ar jai užteks pinigų. Vyras brangiu madingu kostiumu su šypsena linktelėjo galva.

Apsidžiaugusi mergaitė tuoj pat susiruošė bėgti prie kasos, bet pamatė šalia stovintį berniuką, kuris irgi atėjo į parduotuvę su tėčiu. Vaikas buvo labai skurdžiai aprengtas, iš jo striukės matėsi, kad tai ne pirmas jos savininkas ir net ne antras. Berniukas nedrąsiai priėjo prie video žaidimo „Pokemonai“.

Berniuko tėtis su liūdesiu akyse pažiūrėjo į sūnų ir neigiamai papurtė galvą. Jis neturėjo pinigų tokiam pirkiniui. Vaikas labai nusiminė ir padėjo žaidimą atgal į lentyną.

Tuo metu mergaitė kažką pasakė savo tėčiui ir paėmė tą patį video žaidimą, kurį ką tik norėjo pirkti berniukas. Jie užmokėjo už jį kasoje ir mergaitė tyliai į ausį pasakė savo prašymą kasininkui. Jis nusišypsojo ir paslėpė žaidimą po stalu.

Mergaitė negalėjo sulaikyti šypsenos, kai liūdnas berniukas ėjo prie kasos atsiskaityti už lipdukų knygutę. Kai tik vaiko tėvas ištiesė pinigus, kasininkas pasakė: „Sveikiname! Jūs mūsų šimtasis klientas, o tai reiškia, kad jūs laimėjote dovaną – video žaidimą!“Tai buvo tie patys „Pokemonai“, apie kuriuos berniukas svajojo ištisus metus.

Kai tėtis su dukra išėjo iš žaislų parduotuvės, jis paklausė mergaitės, kodėl ji nusprendė padovanoti nepažįstamam berniukui tokią dovaną. Ir mažylė pateikė jam protingiausią atsakymą, kokį tik galima buvo sugalvoti:

„Močiutė su seneliu vakar man pasakė, kad aš pirkčiau tik tai, kas padarys mane laiminga. Aš taip ir padariau! Tu matei to berniuko veidą? Jis švytėjo iš laimės ir džiaugsmo!“

Vaikai labai nuoširdūs ir mums verta imti iš jų pavyzdį…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page