Idomybes

5 požymiai, kad tu neturi vyro, netgi, jei tu esi ištekėjusi

Jis nesidomi tuo, ko tu nori ir ko tau reikia.
Jo nejaudina tavo norai ir poreikiai. Jis nežino, ko tu nori gyvenime, ko nori iš meilės ir net nebando to išsiaiškinti. Galbūt tu tiesiai jam sakai, ko tu iš jo nori, bet jis retai tai daro.

Jis nedaro tau jokių ypatingų dalykų.
Tu neturi tikro vyro, jei jis tau niekada nedaro jokių malonių staigmenų. Ir tai ne vien pastangų trūkumas, kad tu pasijustum mylima – tai nebuvimas vidinės motyvacijos, nėra noro išreikšti tau jausmus.

Jis nebendrauja su tavimi.
Jis tau nesako, kur eina ir kada grįš. Jis neaptarinėja su tavimi svarbių sprendimų. Jis neatsako į tavo pranešimus ir skambučius. Jei jis tave ignoruoja, tai jis tau ne vyras.

Jis tikisi, kad tu jo klausysi.
Tu neturi tikro vyro, jei jis laukia, kad tu darysi viską, ko jis nori. Jis tikisi, kad tu gaminsi, tvarkysi namus, aptarnausi jį, tenkindama visus jo poreikius. Jis mano, kad tu neturi turėti savo nuomonės, norų ir nepriklausomybės.

Jis nevertina jūsų kaip lygių partnerių.
Jis nesupranta savo kaip vyro vaidmens, jei nevertina jūsų, kaip lygių partnerių, su kuo jis dalinasi savo gyvenimu. Jo galvoje jūs ne partneriai, tu -žmona, ir jis laiko tave žemiau už save.

Jis tikisi nuolankumo, paklusimo. Gal jis tiki, kad vyrai geresni už moteris, todėl taip ir elgiasi. O gal jis tiesiog save laiko geresniu. Bet kokiu atveju, tai nėra tikro vyro mąstymas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page