Idomybes

Mergina dar vaikystėje svajojo apie milžinišką švente pilnametystės proga. Ir tėtis suorganizavo jai prabangų vakarėlį!

Merginos Danicos tėvai nusprendė jai suorganizuoti nepamirštamą 18 metų gimtadienio šventę. Baleto „Gulbių ežeras‟ stiliaus vakarėliui jie išleido maždaug 23 tūkst. svarų sterlingų.

Danica Carmelina gyvena Filipinuose. Ji ketina įgyti gydytojo profesiją, o laisvu laiku ji mėgaujasi baletu. Jos pilnametystės proga dizaineris pasiuvo dvi prabangias sukneles. Vienos kaina siekė 6300 svarų sterlingų, ji priminė pasakų princesės apdarus.

Danica sako, kad daugiau niekada neužsivilks šios suknelės, nes ji asocijuojasi jai su neužmirštama 18 metų gimtadienio švente.

Suknelė atrodo kaip meno kūrinys: švelniai rožiniame fone, papuoštame blizgiais elementais, pavaizduotos dvi milžiniškos gulbės. Bet labiausiai stebina šleifo ilgis. Suprantama, kad tokio apdaro į įprastą vakarėlį neužsivilksi.

Mergina dar vaikystėje svajojo apie milžinišką švente pilnametystės proga. Ir tėtis suorganizavo jai tokį prabangų vakarėlį. Pakvietę į jį 170 svečių ir išleido 23 tūkst. svarų sterlingų.

Danicos šeima gali sau leisti išlaidauti, nes jos tėvas vadovauja klestinčiai statybų verslo organizacijai Filipinuose.

Tėvai nusprendė nustebinti ne tik savo dukterį, bet ir visus svečius: dovanos, įdėtos į „Louis Vuitton‟ rankines, prabangūs patiekalai ant stalų, nuostabus penkiaaukštis tortas.

Žaidimų laimėtojams dovanojo kuponus apsipirkti dizainerių parduotuvėse. Danicos šeima smarkiai pasistengė – ji visada prisimins prabangią savo pilnametystės šventę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page