Idomybes

Vyras ištisus 10 metų siekė moters, kuri jį ignoravo: kuo viskas baigėsi

Mujiva Matuluko susipažino su Keit dar universitete ir iškart suprato, kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau mergina niekaip nereagavo į gerbėjo pastangas. O vaikinas pasirodė tikras „kietas riešutėlis“ – jis nė nemanė pasiduoti.

Nuo tada Mujiva tapo šalyje žinomu žurnalistu, įkūrė savo žiniasklaidos priemonę ir dalyvavo daugelyje socialinių projektų. Bet jis taip ir negalėjo pamiršti Keit, todėl nuolat bandė būti šalia jos, kad ji pakeistų savo sprendimą. Ir jam pavyko! 2020 pabaigoje Keit persikėlė į kitą miesto rajoną, kur gyveno Mujiva. Jie pradėjo dažniau bendrauti, kas padėjo po truputį užmegzti santykius.

Tačiau mergina neskubėjo: pora pradėjo susitikinėti tik po 2,5 metų, o paskui įsimylėjėliai labai greitai
susituokė.

Pažįstami 10 metų, draugai 30 mėnesių, įsimylėjėliai 9 mėnesius, partneriai visam gyvenimui! – parašė
laimingas Mujiva Tviteryje.

Vietinė žiniasklaida juokais praminė Mujivą „Friendzone karaliumi“. Bet jis visiškai nenusimena. Juk
sugebėjo vesti merginą, kurią mylėjo visus tuos metus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page