Gyvūnai

Šeimininkas savo šuniui padarė važinėjančią lovą, kad jis galėtų mėgautis saulėlydžiu

16-mečio šuns savininkas sugalvojo, kaip vežioti savo numylėtinį po pliažą, kad šis galėtų mėgautis saule ir jūros oru, nepaisant to, kad nebegali bėgioti ir net vaikščioti. Taip vyriškis norėjo padaryti paskutines šuns dienas ryškesnėmis ir įdomesnėmis.

Tomas gyvena Virdžinijos valstijoje netoli pliažo. Jis daug metų su žmona ir augintiniu važinėjo prie vandenyno. Tačiau 16-metis šuo, vardu Kakava, jau nebegali pats judėti, todėl nebegali ir vaikštinėti mylimame pliaže.

Šuo smarkiai nusilpo, todėl nebegalėjo važinėti su šeimininkais prie vandenyno. Tačiau sutuoktiniai nenorėjo palikti Kakavos vieno, nes buvo smarkiai prie jo prisirišę, kaip ir jis prie jų.

Štai tada šeimos galva sugalvojo, kaip palengvinti savo numylėtinio gyvenimą ir padarė lovą ant ratų, kuri leido šuneliui važinėtis po pliažą. Prie lovos šeimininkas pririšo virvę ir taip jam pavyko vežioti Kakavą po smėlį. Per pirmą tokį pasivažinėjimą šeimininkė įamžino šunį šioje lovoje ir patalpino foto socialiniuose tinkluose.

Kakavos fotografija pasklido kaip virusas, tačiau vyriškis to nežinojo, nes niekur neturėjo paskyrų. Šuniui tokie pasivaikščiojimai lovoje tapo puikiu nuotykiu jo gyvenimo pabaigoje.

Po kelių mėnesių jis iškeliavo į vaivorykštę. Šeimininkas pasakė, kad Kakava nugyveno laimingą gyvenimą ir toks pat išėjo į kitą pasaulį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page