Gyvūnai

Moteris mėnesį nešiojosi įskilusį kiaušinį liemenėlėje, kad išgelbėtų paukščiuką

Amerikietė Betsi Ros pagimdė 3 vaikus. Neseniai ji tapo mama dar vienam visai neįprastam mažyliui. Ji tapo mamyte laukinei antytei. Kaip gi tai nutiko?

Kartą Betsi vaikštinėjo parke su savo vaikais. Čia Rosų šeimyna aptiko išdraskytą anties lizdą. Netoli jo gulėjo kiaušinis.

Jis buvo nepažeistas, tik įtrūkęs.

Moteris nusprendė, kad kiaušinį reikia pasiimti namo ir suteikti galimybę iš jo išsiristi laukinei ančiai.

Namie ji įdėjo jį į savo liemenėlę, kuri tapo nauju lizdu būsimam paukščiukui. O pati Betsi išnaršė visą internetą, ieškodama straipsnių apie tai, kaip teisingai perėti paukščiukus.

Kai ančiukas pramušė lukštą ir išlindo lauk, prasidėjo sunkumai. Ros labai bijojo, kad ji negalės teisingai slaugyti mažylio ir jis žus. Laimei, viskas buvo gerai.

Laukinė antytė su moters pagalba užaugo sveiku ir stipriu paukščiu. Po to kartu su savo vaikais Betsi nunešė auklėtinę į parką prie ežero.

Dabar laukinė antelė gyvena ten. Kiekvieną kartą, kai Ros ir jos vaikai ateina į svečius, paukštis priplaukia pasveikinti jų.

Atminčiai apie antytės auklėjimą Betsi liko savo plunksnuotosios globotinės fotografijos: nuo sudėtingo perėjimo proceso iki momento, kai antis apsigyveno ežere.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page