Patarimai

Nustokite pirkti avokadus. Štai kaip galima užsiauginti avokado medį namuose, vazonėlyje

  1. Sėklos sudaiginimas

Paimkite avokado sėklą, įsmeikite keturis dantų krapštukus į ją. Įsitikinkite, kad jie yra visi vienodame aukštyje.

Uždėkite avokado sėklą ant stiklinės vandens. Naudokite dantų krapštukus taip, kaip parodyta piešinyje.

Leiskite sėklai gerti vandenį iš stiklinės nuo dviejų iki šešių savaičių, šiltoje vietoje, bet ne tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Per tą laiką turi išaugti šaknis ir stiebelis. Kai šaknys išaugs iki 6 colių, nukirpkite jas iki 3 colių. Leiskite šaknims sustorėti, o lapams paaugti.

  1. Laikas sodinti

10 colių skersmens puodynę pripildykite žemėmis. Centre padarykite duobutę ir įstatykite ūgliuką. Drenažui galite naudoti terakotinį vazoną su kiauryme dugne.

Žemė turi būti drėgna, bet ne per daug. Laistykite reguliariai. Jei lapai ima gelsti arba kabo, leiskite žemei pradžiūti, o po to laistykite, bet mažiau.

  1. Mėgaukitės savais avokadais!

Jūs tai padarėte! Laistykite savo avokadą ir jūs pastebėsite, kaip pradeda formuotis vaisiai, bet tai užims ilgą laiko tarpą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page