Sveikata ir grožis

Stilingi trumpi kirpimai moterims: 22 geriausios idėjos

Bob

Šio kirpimo populiarumas auga su kiekviena diena. Ir tai suprantama, nes bob kirpimas tinka praktiškai visiems, o susišukavimui reikia labai mažai laiko. Kad plaukai atrodytų „gyvi“, galima pridėti ir madingą dažymą, tokia šukuosena jums tikrai patiks.

Kaskadinis kirpimas

Šis kirpimas išlieka populiarus jau gana ilgą laiką ir nuolatos transformuojamas kirpimo meistrų. Kaskadinis kirpimas leidžia sukurti vešlių, „gyvų“ plaukų šukuoseną, kurioje plaukai tiesiog spindi sveikata ir spindesiu. Su kirpimu meistrai kartu panaudoja ir pačias madingiausias dažymo technikas, juk ombre ir balayage ypač gerai atrodo su šiuo kirpimu.

Trumpas kirpimas – tai jaunų, pilnų gyvenimo džiaugsmo moterų pasirinkimas, kurios visada nori eksperimentuoti. Kirpimas padės sukurti ypatingą įvaizdį, suteiks jam lengvumo. Kad šukuosena atrodytų dar originalesnė, galima pridėti ryškių sruogų. Neverta bijoti eksperimentuoti, rezultatas jūsų nenuvils.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page