Idomybes

6 dalykai jūsų namuose, užmušantys intymų gyvenimą

  1. Betvarkė

Dauguma žmonių ramiai reaguoja į nedidelę betvarkę namuose. Bet tai nereiškia, kad chaotiškai po kambarį išmėtyti daiktai netrukdo mūsų smegenų veiklai. Iš tikrųjų betvarkė labai trukdo.

Išvada: dažniau tvarkykitės arba bent jau paslėpkite tai, kas sukelia negatyvias emocijas.

  1. Šeimyninės nuotraukos

Viena iš mėgstamiausių amerikiečių psichologų istorijų – apie moterį, kuri skundėsi, kad su mylimuoju visiškai neturi sekso. Specialistas, į kurį kreipėsi nelaimingoji, atliko visus įmanomus tyrimus ir net pabendravo su žmogumi, kuris atsisakė atlikti savo sutuoktinio prievolę.

Išvada: fotografijas ir kitus daiktus, primenančius jums jūsų artimuosius, laikykite ne miegamajame, o kokioje nors kitoje vietoje.

  1. Išmanieji priedėliai

Сšiuolaikinis žmogus negali gyventi be technologinių naujienų. Kompiuteriai, planšetės, mobilieji – visa tai supa mus darbe. O namuose…istorija kartojasi iš naujo. Tik prie rinkinio prisideda dar televizorius ir kompiuterio priedėlis. Nedelsiant tai paslėpkite. Poilsio kambarys jokiu būdu neturi priminti jūsų biuro. Namuose reikia ilsėtis. Priešingu atveju …teks atsisveikinti su seksualiniu gyvenimu.

Išvada: darbinius reikmenis turėkite darbe, o ne prie lovos.

  1. „Buvusiųjų“ dovanos

Papuošalai, suvenyrai ir tas didelis pliušinis meškinas, padovanoti buvusio draugo, jau seniai neduoda ramybės jūsų dabartiniam partneriui. Bet jei vyrą jie tik erzina, tai jums trukdo kurti sveikus santykius.

Išvada : atsikratykite daiktų, kurie iššaukia nereikalingus prisiminimus .

Nešvara vonioje

Nešvarios plytelės, plaukai nutekamajame vamzdyje, o dar pelėsis ir nemalonus kvapas. Prisipažinkite, jums pačiai nesinori įeiti į tokią vonią, o jau apie seksą po dušu galima išvis pamiršti.

Išvada: Vonios kambarys turi būti švarus. Ir jūs taip pat!

Maža lova

Teisingai pasirinktas lovos dydis – laimingo gyvenimo sąlyga. Jei šeimyninė lova labai maža, jūs nuolat pyksitės dėl teritorijos pasidalinimo.

Išvada: atsakingai rinkitės lovą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page