Laisvalaikis

Dalykai,galintys padaryti galą net tvirčiausiems santykiams

Nuolatiniai skundai

Žinoma, reikia suvokti, kad su problemomis susiduria absoliučiai visi. Tačiau neverta be perstojo skųstis, ir pirmiausia dėl to, jei problemos nėra labai esminės.

Konfliktas dėl konflikto

Neverta bandyti įtikinti kitą, kad šiuo atveju teisūs būtent jūs ir neverta sukelti barnio tik dėl to, kad pasibarti. Aišku, jei tiesa būtent jūsų pusėje, tai kyla noras pademonstruoti, kad tai tikrai taip, tačiau rodyti užsispyrimą tik iš principo – nepraktiška.

Interesų bendrumas.

Neretai poroje žmonių interesai skiriasi, tačiau kiekvienas vienaip ar kitaip nusileidžia kitam, dažniausiai priimdami bendrą veiksmų planą. Ir jei jūs to nesugebate, ateityje jūsų santykiai gali būti liūdni.

Kerštingumas.

Neverta keršyti, kadangi kerštas gadina bet kokius santykius. Atleiskite kitam žmogui ir viską pamirškite.

Per didelis pasiaukojimas.

Žinoma, reikia kreipti dėmesį į kito žmogaus interesus, tačiau tuo pačiu reikia paisyti ir savųjų.

Abejingumas.

Jūs manote, kad užkariavote partnerį ir daugiau nereikia stengtis? Visiškai nerekomenduojama taip elgtis. Turėkite omenyje, kad toks elgesys gali būti ir iš jūsų partnerio pusės.

Negatyvo kaupimas.

Neverta iškart išlieti susierzinimo, bet tuo pat metu nerekomenduojama ir ilgai jo kaupti. Turėkite omenyje, kad jūsų kantrybė turi ribas. Ir jei jos bus peržengtos, tai pasekmės gali pasirodyti maksimaliai nemalonios.

Artumo trūkumas ar visiškas jo nebuvimas.

Kalba apie seksualinį artumą, bet taip pat ir apie emocinį, dvasinį. Jei jo nėra, tai neegzistuoja ir santykių tarp jūsų.

Nesutikimas seksui.

Turėkite omenyje, kad seksas turi esminę reikšmę, juo nusakoma ypač daug.

Jūs sutinkate su aukščiau išvardintu sąrašu? Galbūt pridėsite kelis punktus?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page