Laisvalaikis

Lauk žmogaus, su kuriuo galėsi išgyventi šiuos 6 jausmus

Kai pamiršti, kokie iš tikrųjų turi būti jausmai ir santykiai, lengva sutikti su menkesniais. Kartais, kai ilgai esi viena, vienatvė priverčia sutikti su „meile“, kuri tave greičiau daro nelaimingą, negu laimingą. Kad tai nenutiktų, prisimink visada, kad santykiai turi būti štai tokie:

Saugumo jausmą

Tiesą sakant, tai labai sudėtingas jausmas. Jis susideda iš absoliutaus pasitikėjimo žmogumi ir jausmo, kad tu gali būti su tuo žmogumi ir nelaukti iš jo smūgio iš užnugario.

Komfortą

Santykiuose kiekvienas turi teisę būti tuo, kas jis yra. Jei tu esi verčiama keistis pagal standartus, lieknėti, dažyti plaukus arba dar ką nors daryti, žinok, kad iš tavęs lipdo kitą žmogų. ..tą, kurį bus galima mylėti…

Pagarbą

Santykiai kuriami ant meilės ir pagarbos pamato. Ir jei pirmą ne visada pavyksta išsaugoti, tai antras – priklauso nuo partnerio pasirinkimo. Jei tavęs negerbia, tai todėl, kad nenori.

Pasitikėjimą savimi

Teisingi santykiai suteikia tau pasitikėjimo savimi. Ir labai daugelyje sričių. Tu gauni papildomą palaikymą ir jis stipriai skiriasi nuo to, kurį mums suteikia draugai ir tėvai.

Pasitikėjimą

Santykiai, kuriuose kiekvienas seka kitą, sako apie tai, kad žmonės nepasiruošę tikėti vienas kitu. Tai reiškia, kad visada bus įtarimai, išdavystės baimė ir įsitikinimas, kad bet kuriuo metu kitas žmogus gali nutraukti santykius. Ar taip norite gyventi visą likusį gyvenimą?

Drąsą

Santykiai turi palaikyti tavyje drąsą. Kai tu žinai, kad esi ne viena, kai esi tikra, kad kas bebūtų, mylimas žmogus yra tavo pusėje. Tai suteikia tau drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page