Idomybes

Vieną kartą tas, kuris padarė jums pikta, prašys pagalbos

Gyvenimas panašus į filmą. Su suplanuotu siužetu. Po kulminacijos visada seka atomazga ir kiekvienas poelgis turi savo pasekmes. Kaip ir specialiai sukeltas blogis.

To pasekoje ir pats piktadarys atsiduria aukos vietoje.

Ir sunkiausia jam – priimti pagalbą iš įžeistojo, kurį įžeidė jis pats. Ne tik knygose taip susiklosto įvykiai, tikrame gyvenime viskas vyksta taip pat.

Paimkime paprastus pavyzdžius iš gyvenimo. Tulžinga anyta visada nuodijo gyvenimą marčiai, tačiau bėgant metams paseno, apako ir tapo niekam nereikalinga, net sūnui.

Tada būtent marti apmokėjo operaciją ir rūpinosi moterimi ligoninėje, ir regėjimas grįžo.

Vadovas nekentė savo pavaldinių ir visaip juos engė. Net tyčiojosi. O kai gavo insultą, jį aplankė pavaldinys, atnešė vaisių, pasėdėjo ir prablaškė paprastu pokalbiu.

Nors naudos ir nebuvo – vadovas tuo metu jau buvo atleistas. Tačiau gerai žinojo, kad ligonį reikia aplankyti. Kitas vadovas neteisingai ir niekšiškai atleido jauną merginą…

Prabėgo daug metų ir gyvenimas privertė jį darbintis valytoju. Jis bankrutavo ir susirgo. Kaip jūs manote, į kieno firmą? Mergina jį priėmė, padėjo su gydymu. Štai dar viena istorija.

Girtuoklis prašė pinigų iš praeivio, kuris jame pažino seržantą iš armijos, kadaise besityčiojusį iš jo. Jis davė pinigų, parvežė savo automobiliu namo ir paklausė, kuo dar gali padėti.

Nepriminė senų skriaudų, nekeršijo. Tik žmonės su didele ir tyra širdimi pasiruošę padėti stokojantiems ir kenčiantiems.

O jei ir nepajėgia padėti, tai net veido išraiška neparodys pažeminimo. Vienas patarimas piktiems žmonėms – nepamirškite, kad viskas gali pasikeisti atvirkščiai ir teks prašyti pagalbos tų, kuriuos dabar smerkiate ir žeminate. Taip būna labai dažnai. Ne tik kine…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page