Idomybes

Paralyžuota mergina sugebėjo pastoti ir pagimdyti vaikelį

Dar prieš keletą metų australės Chlojės Kenedi gyvybė buvo pavojuje. Šiandien mergina laiminga, kad gali apkabinti ir laikyti rankose savo mažylį.

Chloja visada svajojo nuvykti į Italiją. Kai jai buvo 25 metai, merginos svajonė tapo realybe: mergina kartu su drauge praleido Italijoje ištisus metus. Ilgosios kelionės pabaigoje ji nusprendė nuvykti į Dolomitų Alpes paslidinėti. Nelaimei, trasa, kuria leidosi mergina, buvo slidi, ir mergina nukrypo iš jos.

Kritimo metu mergina susižeidė nugarą ir aštuonias dienas praleido komoje. Chirurgai per stebuklą išgelbėjo merginos gyvybę. Jai teko išgyventi keturias stuburo operacijas. Gydytojai prognozavo, kad ji daugiau nebegalės judėti, kaip anksčiau.

Chloja sugrįžo į Australiją. Tada ji dar nesuvokė, kokią rimtą diagnozę nustatė gydytojai. Mergina išbuvo ligoninėje šešiolika mėnesių, ten ja rūpinosi gydytojai, giminės, o taip pat jos vaikinas, kuris tiesiog nesitraukė nuo jos lovos. Visų jų dėka Chlojė pradėjo šiek tiek judinti rankas ir žengė keltą žingsnių.

Specialistai tvirtino, kad pacientė nebegalės turėti vaikų. Tačiau, po keleto mėnesių jie buvo šokiruoti naujienos, kad mergina laukiasi. Nežiūrint į kitų nuomonę, Chloja buvo įsitikinusi, kad galės gyventi pilnavertį gyvenimą, netgi sėdėdama invalido ratukuose.

Viso nėštumo metu gydytojai stebėjo merginą, to dėka mergina galėjo išnešioti ir pagimdyti sveiką mergytę. Mažylė, gimusi Cezario pjūvio pagalba, niekuo nesiskyrė nuo kitų vaikų: gimusi ji svėrė 296 gramus, o jos ūgis buvo 49 cm.

Mergytę simboliškai pavadino Aurora. Šiuo metu visa šeima gyvena Australijoje. Jauna mama pamažu vis daugiau juda, nors iki šiol jai reikalinga artimųjų pagalba, ypač prižiūrint mažylę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page