Gyvūnai

Visi galutinai prarado viltį. Praėjo du metai ir dingęs katinas grįžo namo

Kai dingo Anos mylimas katinas Basia, šeima labai pergyveno. Jie bandė ieškoti augintinio visur, tačiau paieškos nedavė rezultatų.

Basia buvo tikras jų šeimos narys ir Ana taip ir negalėjo įsigyti kito gyvūno, tikėdamasi, kad jos numylėtinis visgi atsiras.

Praėjo net du metai, ir visi galutinai prarado viltį. Kai staiga nutiko netikėta.

Dar viena gyventoja gatvėje pamatė benamį katiną – liesą ir nelaimingą. Ji pradėjo jį šerti, o vėliau pasiėmė pas save. Moteriai buvo labai gaila vargšo, ir ji nusprendė rasti augintiniui naują šeimą, patalpinusi įrašą su fotografija viename socialiniame tinkle.

Ir laimei, šį įrašą pamatė Anos anūkė. Ji pranešė močiutei džiugią naujieną ir labai greitai Basia grįžo į savo šeimą. Katino ir šeimininkės susitikimas buvo neįtikėtinai jautrus. Augintinis iškart pažino Aną ir apkabino ją letenėlėmis.

Dabar Basią lepina dar labiau, pirkdami įvairius skanėstus ir išrinkdami skaniausius kąsnelius. Juk jam teko tiek išgyventi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page