Sveikata ir grožis

7 stilingi kirpimai apimčiai sukurti

Yra būdų suteikti įvaizdžiui gaivumo ir jaunatviškumo be radikalių metodų. Stilistai tvirtina, kad teisingai parinkta šukuosena gali pakeisti žmogaus įvaizdį ir atjauninti jį keleriais metais.

1. Plėšytos sruogos.

Beveik idealus sprendimas, kuris leis jums atrodyti įžūliai, stilingai ir įdomiai. Papildykite tokiomis detalėmis graduotus kirpimus. Tačiau įvaizdis turi būti idealiai apgalvotas, neatidumas čia negalimas.

2. Dažymas šviesiais tonais.

Kaip jūs bemėgtumėte tamsius atspalvius, laikas pripažinti, kad jie sendina. Nebūtina radikaliai pavirsti blondine, pakanka tiesiog pakeisti spalvą pora tonų šviesesne. Tamsūs pigmentai pabrėžia raukšles, o šviesūs vizualiai išlygina veidą.

3. „Piksi“ ir „Garsonas“.

Kalbame ne apie trumpiausius šių kirpimų variantus, amžiuje saikas būtinas kaip niekada. Geras ilgis bus dinamiškas ir tuo pačiu elegantiškas. Trumpi kirpimai gali atskleisti pernelyg daug amžiaus pokyčių, pavyzdžiui, antrą smakrą. O jei ovalas stangrus, galima drąsiai eksperimentuoti. Pašviesink galus įdomesniam įvaizdžiui.

„Piksi“

„Garsonas“

4. Saikinga apimtis.

Atsisakykite prigludusių šukuosenų, sulaižytų sušukavimų, tačiau ir „namas ant galvos“ ne pats geriausias pasirinkimas. Ypač smarkiai tokios šukuosenos išduoda žilumą prie šaknų. Santūri, natūrali apimtis visada atrodo sėkmingiau. Ją pasiekti galima kelių lygių tipo kirpimu, teisingomis formavimo priemonėmis, žemyn išdžiovintais plaukais.

5. Kirpčiai.

Neatsisakykite kirpimo su kirpčiais, be jų veidas atviresnis, o tai ne pats geriausias sprendimas amžiuje. Bet kokie kirpčiai gali uždengti kaktos raukšles. O teisingas formos pasirinkimas vizualiai ištaisys ovalą. Atsisakykite tankių tiesių variantų, verčiau rinkitės įstrižus, plėšytus, graduotus.

6. Ilgintas bobas.

Priekyje sruogos nuleidžiamos beveik iki pečių lygio, o gale valiūkiškai kyla į viršų. Šukuoti galima įvairiai, tinka bet koks kirpčių variantas – idealus sprendimas.

7. Garbanos.

Šis veiksmas gali pagyvinti net patį nuobodžiausią veidą. Lengvos, natūralios bangos suteikia bruožams išraiškingumo ir nukreipia dėmesį nuo trūkumų. O štai aiškios linijos – ne geriausias sprendimas brandžiame amžiuje.

Rinkitės teisingą kirpimą ir visada būsite nepakartojamos!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page