Idomybes

Kaip šiandien atrodo mažylis, kuris gimė su širdies formos apgamu

Daug kūdikių gimsta su įvairiais apgamais. Tačiau Činaras Enginas iš turkiškosios Ankaros atėjo į šį pasaulį su neįtikėtina dėmele. Toks jausmas, kad pats Dievas pabučiavo mažylį į kaktą. Juk jis ten turi širdies formos dėmelę. Kai jis gimė, netgi medicinos seserys ėmė mažylį ant rankų, kad su juo nusifotografuotų.

Muratas Enginas, berniuko tėtis, kai pirmą kartą pamatė sūnų, pagalvojo, kad jam ant kaktytės yra purvo. Pabandė nuvalyti širdelę. Žinoma, jam tai nepavyko. Patys tėvai sako, kad tai yra ženklas, kad Činaras yra jų didelės meilės vaisius.

Dabar berniukui jau ketveri metukai. Jis auga mielas ir žingeidus. Vaikų darželyje ir poloklinikoje Činarą vadina „Širdingu berniuku“. Džeida Engin, berniuko mama pasakoja, kad gatvėje praeiviai dažnai šypsosi, pamatę Činarą ir jį sveikina.

„Širdingasis berniukas“ tapo tikra žvaigžde turkiškuose socialiniuose tinkluose. Gydytojų žodžiais tariant, su laiku širdelė nuo vaiko kaktos pradings.

O kol tai nenutiko, Činaro fotografijos nenustoja džiuginusios jo internetinių puslapių abonentų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page