Receptai

Nekepti skanėstai per 15 min. Šį nepakeičiamą prie arbatos skanėstą gali pasigaminti kiekvienas!

Viskas labai paprasta, greita ir gardu. O ir prireiks vos 2 sudedamųjų dalių. Pažiūrėkite patys.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

200 g varškės
150 g vaflių
1–2 valg. š. kondensuoto pieno (jei reikia)
30 g šokolado

GAMINIMO BŪDAS:

Skanėstui jums reikės jums patinkančių vaflių – grietininių ar šokoladinių. Šiandiena š gaminu iš šokoladinių.

150 g vaflių sudedame į trintuvą ir sumalame iki vientisos masės. Dabar į masę įdedame 200 g varškės. Viską suplakame iki vientisos masės. Varškę galima suplakti atskirai ir tik paskui įmaišyti į masę. Darykite, kaip jums patogiau.

Jei varškė labai sausa, galima įdėti porą valgomųjų šaukštų kondensuoto pieno. Šiandien man neprireikė. Gautą masę dedame į indą.

Masė turi gautis gana plastiška. Imame šiek tiek masės ir rankomis darome rutuliukus. Rutuliukų dydį rinkitės patys. Viską tą patį darome iš likusios masės.

Stambia tarka sutarkuojame šokoladą. Saldainius apvoliojame šokolado drožlėse arba kakavos milteliuose su cukrumi. Taip pat galite apvolioti kokosų arba riešutų drožlėse.

Dabar saldainius dedame į šaldytuvą bent valandai laiko, kad atvėstų. Per tą laiką saldainiai sutvirtės ir taps elastingais.

Galima tiekti prie arbatos. Paprasta, ekonomiška, greita ir labai skanu. Saldainiai gaunasi neįkyriai saldaus skonio.

Gamybos smulkmenas galite pamatyti trumpučiame vaizdo įraše toliau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page