Idomybes

Anyta uždraudė Kristinai gimdyti dukrą, tačiau dėl savo absurdiško reikalavimo vos neprarado sūnaus

Kristina su savo būsimu vyru susipažino kapinėse. Kristė laidojo savo motiną, o vyras – tėvą.

Kristina su mama gyveno mažame kaimo namelyje. Jis neturėjo jokios vertės, iš kaimo visi važinėjo į miestą dirbti. Štai ir Kristina kurį laiką mieste nuomojosi butą, ten ir dirbo.

O paskui mamai pablogėjo sveikata ir mergina grįžo. O būsimas Kristės vyras buvo iš pasiturinčios šeimos, tėvas padarė pradžią labai pelningam verslui.

Jaunuoliai bendro sielvarto fone pradėjo artimiau bendrauti ir palaikė vienas kitą. Taip ir užgimė jų meilė. Vaikinas supažindino Kristę su būsima anyta, tačiau ši buvo labai išdidi ir rūsti moteris.

Maža to, kad ji pergyveno netekties skausmą, ant jos pečių gulė visi vyro verslo rūpesčiai.

Sūnus nenorėjo tuo užsiimti, jis pasirinko kūrybinę profesiją, nenešančią pelno. Todėl visu kuo šeimoje užsiėmė jo motina. Anyta suprato, kad jai reikia įpėdinio, todėl iškart pasakė merginai, kad ji privalo pagimdyti berniuką.

Kristina pastojo. Iki gimdymo per ultragarso tyrimą vaikas neparodė savo lyties. O kai Kristė pagimdė ir pasirodė, kad tai mergaitė, tai sužinojusi anyta sukėlė siaubingą isteriką.

Sūnus bandė pasikalbėti su motina. Tačiau ji nenorėjo jo nė klausyti. Ir pasakė, kad Kristina gali negrįžti namo iš gimdymo namų.

Kai atėjo išrašymo laikas, niekas neatvažiavo. Kristina labai nustebo, juk ji vakare bendravo su vyru ir viskas buvo gerai, jis ruošėsi paimti ją ir mažylę, kaip ir turi būti. Tačiau jo nebuvo ir į telefono skambutį vyras irgi neatsakė.

Mergina pati grįžo namo taksi, ant slenksčio ją pasitiko anyta su ašaromis akyse. Ji iškart paprašė marčios atleidimo už tuos žodžius, kuriuos kalbėjo apie anūkę.

Pasirodė, kad po to, kai sūnus pranešė apie dukters gimimą, anyta ėmė rėkti į ragelį, sūnus nesuvaldė mašinos ir pateko į avariją. Dabar jis ligoninėje sunkios būklės. Kristina metė daiktus ir su vaiku ant rankų nuskubėjo pas vyrą.

Ir kai mažylė palatoje pravirko, Kristės vyras atsipeikėjo. O anyta priėmė naują šeimą ir stipriai pamilo savo anūkę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page