Idomybes

72-ejų pensininkė ištekėjo už 59-erių afrikiečio. Kaip susiklostė tolesnis jaunavedžių likimas

Vos po metų bendravimo per internetą 72-ejų pensininkė  ištekėjo už afrikiečio. Apie tai, kaip pora gyvena dabar, mes papasakosime šiame straipsnyje.

Liubovė  jau seniai spėjo užauginti savo vaikus ir pamyluoti anūkus. Todėl jai trūko artimų žmonių šalia. Ji bandė rasti savo gyvenimo prasmę kituose užsiėmimuose.

Mezgė drabužius, tačiau ir tai nepadėjo pasijusti geriau. Moters draugės papasakojo, kad Liubovė pradėjo daug laiko leisti internete. Galėjo ištisas dienas sėdėti įvairiuose pažinčių tinklapiuose.

– Kaskart, kai aš ateidavau pas ją į svečius, Liubočka negalėjo atsiplėšti nuo kompiuterio. Visą laiką su kažkuo susirašinėdavo. Aš visada į pažinčių tinklapius žiūrėdavau su dideliu atsargumu, juk per televizorių vis sako, kiek ten daug sukčių. – papasakojo viena iš draugių.

Su būsimu sutuoktiniu moteris susipažino būtent Facebooke. Vyriškis labai gražiai pakomentavo jos
fotografiją. Liubovė iškart sureagavo ir ėmė susirašinėti su juo.

„Man nerūpi sukčiai, juk iš manęs nėra ko vogti. Aš gyvenu paprastame mažame butuke nuo pensijos iki
pensijos, neskaitant vaikų pagalbos. Taigi, aš neturėjau ko prarasti“. Jie metus taip bendravo per internetą, o paskui moteris pasiūlė Džekui atvažiuoti pas ją į svečius. Jis nebuvo prieš. Liubovė nupirko bilietus į abi puses. Vyriškis, tarp kitko, už ją jaunesnis 13 metų, jam tada buvo 59 metai.

Porelė nusprendė ilgai nelaukti ir praėjus keliems mėnesiams po pirmo susitikimo patraukė į Santuokų
rūmus paduoti pareiškimų. Vestuvėse nieko nebuvo, kadangi jie nusprendė viską padaryti kukliai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page