Idomybes

Pralaimėjęs gamtai: taip atrodo apleistas žvejų kaimas Kinijoje

Šis žvejų kaimas aiškiai iliustruoja, kaip gamta parodo savo galybę žmogui. Ši apleista vieta buvo rasta prie Janzės upės, viename iš Šengsio archipelago salų, Kinijoje.

Šį kaimą, paliktą gyventojų, su laiku prarijo augmenija. Tam padėjo šiltas ir drėgnas subtropinis klimatas. Statiniai taip tankiai ir lygiai padengti žaluma, kad panašūs į kažkokį pasakišką peizažą. Kai kurie mokslininkai tvirtina, kad toks likimas laukia daugelio planetos miestų.

Fotografas Tan Juhan savo darbuose parodė visą gamtos grožį ir galią. Šios fotografijos parodo, kad gamta susigrąžina savo nuosavybę iš žmogaus.

Jos primena žmonėms, kad kadaise viskas priklausė gamtai. Vaizdai šiose nuotraukose primena postapokaliptinį pasaulį, kuriame pastatų apybraižos vos pastebimos.

Šensio archipelage priskaičiuojama apie 400 salų. Šis žaluma padengtas kaimas yra Guki saloje, kuri yra archipelago dalis.

Vidutinė metų temperatūra čia yra apie 15,8 Celsijaus laipsniai. Mažai kas žino, kad ši sala – populiari turistinė kryptis.

Čia yra labai gerų vietų žvejybai, todėl čia važiuoja tūkstančiai žvejų. O ir šiaip smalsūs turistai važiuoja čia kiekvienais metais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page