Без рубрики

5 idėjos kuriant kalėdines puošmenas patiems

Nors artėjančios Kalėdos – namų puošimo metas, dažniausiai tam stengiamės per daug neišlaidauti, kadangi kitas švenčių džiaugsmas – dovanų pirkimas, ir taip kaip reikiant paplonina piniginę.

Nepaisant to vis tik trokštame, jog namai spinduliuotu šventiniu jaukumu ir Kalėdine dvasia, tad siūlome keletą idėjų, kaip savomis rankomis susikurti dekoracijas ir papuošti namus.

1. Kalėdinės žvakidės

Paimkite stiklinę vazą ar bet kokį kitą stiklinį indą ir į jį priberkite kankorėžių, riešutų, džiovintų uogų, vaisių, kvapiųjų žolelių. Natūralius papuošimus į pasirinktą stiklinį indą galite dėti tiek sluoksniais, tiek tarpusavyje maišant, tačiau viso indo pripildyti nereikėtų.

Kada sukomponuosite pasirinktas medžiagas į vidų įstatykite žvakę, be to, jei norite, kad žvakidė atrodytų dar puošniau, galite ją apjuosti raudonu šventiniu kaspinu.

2. Nieko nekainuojantis kalėdinis vainikas

Kalėdinis vainikas – viena ir pagrindinių švenčių dekoracijų, kuri įprastai yra stulbinamai puošti, ištaiginga ir norint ją pasigaminti pačiam, būtina turėti nemažai įvairių medžiagų. Visgi, paprastesnė ir nieko nekainuojanti išeitis yra, kuriais reikės tik kankorėžių, riešutų arba gilių ir karštų klijų.

Toliau viskas itin paprasta: klijuodami karštais klijais pasirinktas natūralias medžiagas formuokite apvalų vainiką. Taip pat į šios namų puošmenos vidurį galite įstatyti žvakę.

3. Originalios Kalėdų žvakės

Žvakės taip pat neatsiejamos nuo šventiškai pasipuošusių namų jaukimo, tačiau norint joms suteikti dar didesnės šventinės dvasios, puiki išeitis jas originaliai dekoruoti. Tai galima padaryti jas apklijuojant tomis pačiomis gilėmis, smulkiais riešutais, šermukšnio uogomis ar net cinamono lazdelėmis.

Dekoruotas žvakes apjuoskite spalvotu kaspinu, kuris derėtų prie dekoruotos žvakės spalvos ir džiaukitės taip lengvai pagaminama originalia šventine puošmena.

4. Popieriniai žaisliukai

Popieriniai žaisliukai puikiai gali puošti ne tik Kalėdų eglę, tačiau ir langus, namų laiptus, sienas, o pasigaminti juos ypatingai paprasta. Tam tinka tiek baltas, tiek spalvotas, blizgus popierius, seni žurnalai, laikraščiai ir panašiai.

Galite rinktis karpyti paprastas, išskirtinių sugebėjimų nereikalaujančias figūras, kaip širdelės, žvaigždės, eglutės arba sudėtingesnius karpinius, kaip snaigės, raštuotos pirštinės ar elniai. Pasigamintus karpinius perverkite puošniu kaspinu ir pakabinkite pasirinktoje namų vietoje.

5. Puošnūs namų laiptai

Namų laiptai – viena iš pagrindinių vietų namuose, tad būtina pasirūpinti ir jų puošyba. Gerai tai, kad juos dekoruojant pastangų ir medžiagų daug nereikia, o rezultatas visuomet džiuginantis.

Vienas iš paprasčiausių variantų – ant kiekvieno laipto padėkite po kalėdinę žvakę arba ant turėklų pririškite po raudoną kalėdinį kaspiną. Taip pat prie turėklų galima pritvirtinti elgės šakelių, kalėdinių žaisliukų ar bet kokių kitų puošmenų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page