Gyvūnai

Trys mažyčiai šuneliai krutėjo dėžėje, kuri stovėjo prie nedidelio miestelio bažnyčios. Tik vienas vaikinukas atkreipė į juos dėmesį, kiti žmonės mažyliams buvo abejingi

Trys mažyčiai šuneliai krutėjo dėžėje, kuri stovėjo prie nedidelio miestelio bažnyčios. Tik vienas vaikinukas atkreipė į juos dėmesį, kiti žmonės mažyliams buvo abejingi.

Mūsų Lina nuvyko į miestelį ir paėmė mažylius. Dabar jie jau važiuoja automobiliu.

Prieglaudos nenori imti šuniukų, tačiau mes negalime jų palikti tokioje sunkioje situacijoje. Manau, kad prieglaudos neima šuniukų, nes jie gali sirgti įvairiomis ligomis (enteritu, infekcijomis ir t.t.).

Šios ligos sunkiai pasiduoda gydymui. Tokios ligos susijusios su nusilpusiu imunitetu.

Kadangi mažyliai anksti netenka motinos, jų imunitetas labai silpnas.

Dažnai tokie mažutėliai išvis neišgyvena. O jei šuniukai ilgai gyvena gatvėje, neretai sulaukia persišaldymo ir išsekimo.

Tačiau negi jie kalti, kad jų likimas taip susiklostė? Širdis plyšta dėl tokios įsigalėjusios neteisybės. Dabar prieglauda perpildyta. Atrodo, mes jų turime per mažai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page