Idomybes

56 metų manekenė, kuri atrodo fantastiškai, davė 6 patarimus, kaip išsaugoti jaunystę

Sophia Loern kartą sąžiningai pasakė, kad, norint ilgai išlikti jaunai, reikia didelių pinigų – brangiems
kremams, brangiems plastikos chirurgams, masažuotojams, kosmetikai…

Tačiau dauguma stiliaus ikonų nebūna tokios atviros ir seka mums pasakas apie stebuklingus įtrynimus,
prausimąsi mineraliniu vandeniu, agurkų kaukes…

Europoje plastinės operacijos jau seniai tapo norma vidurinės klasės moterims – sunku rasti veidą, nepabuvojusį po skalpeliu ar injekcijomis. Tačiau nė viena šių moterų nepasakoja, kiek skandalų kėlė vyrui, kad gautų lėšų tam „skalpeliui“, kaip taupė pinigus, lindo į skolas, kaip sveiko po operacijos.

Kai jų klausiate apie paslaptis, visos jos šneka apie drėkinantį kremą ir sveiką miegą. Ir žinote ką? Tai irgi svarbu. Vien skalpeliu nieko nepakeisi. Paskui vis tiek odą reikės prižiūrėti.

Pavyzdžiui, kaip tai daro 56 metų amerikietė Caroline Labouchere, kurios odos būklės pavydi kai kurios 40-metės. Ne veltui ji pirmąkart tapo modeliu 54-erių, daugeliui dovanojusi viltį. Ji net žilus karčius pavertė privalumu.

Caroline sako, kad reikia saugoti save kaip…

Laikykitės kuo toliau nuo saulės. Amerikoje šis patarimas ypač aktualus. Tačiau ir mūsų šiaurinės platumose jūs pastebite, kad po ypač „įdegusios“ vasaros raukšlių padaugėja. Ir jau, žinote, link žiemos neišnyksta – jos taip ir lieka su mumis.

Mes kenčiame 9 mėnesius per metus, o paskui kepame Turkijos pliažuose kaip viščiukai grilyje. Mūs oda už tai sumoka labai žiauriai. Atminkite, kad mieste geriau naudoti skrybėles, akinius ir priemones su apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Veido geriau nedeginti niekada. Apsauginė apranga veido odai.

„Nustokite krapštinėti savo odą“,- sako Caroline. Nereikia amžinai krapštyti spuogelių, trinti akių, laikyti rankų ant veido. Neverta užnešti purvo, pirmiausia, ir tempti odos – antra.

O ką daryti, jei atsirado spuogelis ir rankos pačios taip ir siekia? Caroline sako, kad nevalgant cukraus – o ji nevalgo – nebus jokių spuogelių.

Naudokite tinkamą drėkinantį kremą dieną ir naktį. Maitinantį – vakare, prieš miegą. Apsauginį – nuo šalčio ir saulės – kai einate į lauką.

Taip, mums reikia gausybės kremų, nieko čia nepeši. Džiugina, kad yra puikių nebrangių variantų.

Kruopščiai rinkitės retinolį, tiksliau, priemones su retinoliu. Jis labai svarbus priežiūrai brandžiame amžiuje. Tai įvairiapusė, beveik stebuklinga priemonė, ji sprendžia kelias problemas iškart. Raskite savo kremą su retinoliu.

Vos atradusios stebuklingas šveitiklio savybes, kai kurios moterys pradeda naudotis juo fanatiškai – tai yra, per dažnai. O štai šito daryti nereikia, tausokite veidą.

Jūsų kosmetologas patars jums, kaip dažnai šveitimas reikalingas jūsų odos tipui. Tikiuosi, tai patikrintas specialistas, o ne atsitiktinis savimyla patarėjas?

Taip, kartais jam reikia poilsio. Tarkime, susiliejimo su gamta dienomis, kai galima lengvai apsieiti be makiažo, pakanka apsauginių ir lengvų priemonių. Veidas, kenčiantis nuo pastovaus intensyvaus makiažo, anksti praranda natūralias spalvas ir vysta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page