Idomybes

Draugas dovanų atvežė puodelį iš Amerikos. Aš ilgai negalėjau suprasti, kam ant jo mygtukas

Padėkojau, tačiau neišpakavau, nes labiau norėjau pasikalbėti ir sužinoti apie kelionę, nei apžiūrinėti paprastą, kaip aš maniau, puodelį.

Po to kai draugas išėjo, aš pribėgau prie dėžutės su dovana. Ištraukiau, ir išties madingas, draugas nepamelavo. Tik tiek, kad jis man pasirodė sunkus. Priekyje puikavosi užrašas „Self stirring mug“, anglų aš moku nelabai, tiksliau, visiškai nemoku, todėl pamaniau, kad tai eilinis motyvuojantis užrašas.

Į akis iškart krito kažkoks geltonas mygtukas. Paspaudžiau, nieko nenutiko. Hmmm, nesuprantama…

Iš pradžių pamaniau, kad tai šiltos temperatūros palaikymui, kad kava neatauštų. Patikrinau vėl, na lyg ir neveikia, nieko nešildo. Paskui galiausiai susiprotėjau atidaryti dugną ir pažiūrėti, ar ten yra baterijos. Ir taip, žinoma, jų ten nebuvo.

Įdėjau, vėl paspaudžiau mygtuką ir išgirdau silpną motoriuko garsą. Pažvelgiau į puodelį ir aptikau jame maišytuvą.

Net juokinga, kaip aš anksčiau jo nepastebėjau.Puodelis labai patogus, naudoju jį pastoviai! Niekas nelieka abejingas, visiems įdomu pažiūrėti, kaip jis veikia. Net pačiam malonu kaskart suvokti „iki ko priėjo technologijos!“. Turbūt greitai jie visur taps madingi. Taip sakant, laukite savo kompanijos ofisuose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page