Idomybes

61-erių moteris pagimdė…anūkę

Amerikietė močiutė, vardu Sesilė, tapo surogatinė motina savo sūnui, kuris susituokęs su vyru, kurio sesuo davė savo kiaušialąstes. Dabar išsamiau.

Vienalytė pora Metju (32 m) ir jo vyras Eliotas (29 m) keturis metus svajojo apie vaiką.

Jaunesnioji Elioto sesuo, jai 26, pasiūlė tapti biologine mažylio motina. Kai jie pradėjo ieškoti surogatinės motinos, išnešioti vaiką pasisiūlė Metju mama.

Paskutinį kartą ji buvo nėščia 80-aisiais, menopauzę moteris patyrė prieš 10 metų.

Gydytojai atliko širdies ir kraujagyslių bei ginekologinius testus, kad nustatytų, ar ji galės išnešioti vaiką. Pasirodė, kad Sesilės sveikata lyg jai būtų 40, o ne 60 metų.

Močiutė kas antrą dieną nubėga 8 km, yra dviratininkė ir mėgsta leisti laiką ant elipsinio treniruoklio.

Gydytojai patvirtino, kad Sesilė puikios formos ir gali išnešioti vaiką visą terminą. Gydytojas reproduktologas:

„Jos kūnas kaip 40-metės ir ji iš tiesų geresnės formos, nei 20-metė. Ji genetiškai palaiminta.“


Paskui Sesilė praėjo kelis hormonų kursus. Gydytojai implantavo kelias apvaisintas kiaušialąstes į Sesilės gimdą. Viskas pavyko iš pirmo karto.


Po sunkių 9 mėnesių, persmelktų padidinto rytinio pykinimo, gestacinio diabeto ir gestacinio aukšto kraujospūdžio, gydytojai nusprendė skatinti gimdymą.

Gydytojai buvo apstulbę, kai Sesilė sugebėjo pagimdyti natūraliu būdu vietoje cezario pjūvio, kurį jie planavo. Gimdymas truko 18 val.


Fotografas Arielis Panovičius įamžino emocingą momentą, kai Metju ir Eliotas pirmąkart pažvelgė į savo dukrą, kai močiutė Sesilė laikė ją ant rankų.

Uma Luiza Doherty-Eledž atėjo į pasaulį 2020 metų kovo 25. Svoris 2640 g.

Kiekvieną penktadienį Sesilė ir jos vyras Kirkas prižiūri mažylę.

„Ji mano anūkė, o ne mano dukra. Nuostabiausia tai, kad aš praleidžiu su ją laiką, o paskui atiduodu tėvams“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page