Idomybes

Išlaikau sūnų ir marčią, padedu jai su vaikais, gaminu ir tvarkausi. O atsidėkodami už tai jie nusprendė išsiųsti mane į senelių namus. Iš sūnaus tikrai to nesitikėjau

Kai sūnus pirmąkart parsivedė namo savo sužadėtinę, ji pasirodė man miela, protinga mergina. Abu tik ką baigė universitetą, nebuvo normalaus darbo, taigi, teko apgyvendinti jaunuosius pas save.

Mano butas 3 kambarių, vietos užtektų visiems. Tačiau greitai supratau, su kokia aferiste ir aktore mano sūnus susiejo savo gyvenimą. Po vestuvių marti ėmė komanduoti visur ir visame kame. O jei kažkas nepatikdavo, skųsdavosi vyrui.

Tuo metu marti buvo nėščia, taigi, būsimas laimingas tėvas pildė visas jos užgaidas, o ji atsisėdo jam ant sprando. Pamečiui gimė anūkai.

Visą tą laiką marti sėdėjo dekrete, gyveno vyro sąskaita, o jis gaudavo trupinius, reiškia, tai aš juos išlaikiau. Dabar amžius nebe tas, dirbti nebegaliu, dar ir problemos su spaudimu. Visą dieną sėdžiu namie, padedu marčiai su vaikais, gaminu ir tvarkausi.

Na taip, kartais tenka prigulti dėl blogos savijautos, tačiau jauniesiems netapau našta.

Tada kodėl jiems kilo tokia mintis – išsiųsti mane į senelių namus? Iš sūnaus to nesitikėjau.

Ir žinote, kaip sužinojau, kad sūnus su marčia nori iškeldinti mane iš nuosavų namų? Marti paliko raštelį ant šaldytuvo, o pati kelioms dienoms išvažiavo pas tėvus.

Nenoriu gyventi senelių namuose ir iki pabaigos pasiruošusi ginti savo teises. Galbūt geriau jiems patiems parodyti duris. Tik anūkų gaila. Gal parduoti savo butą, nusipirkti vieną kambarį, o likusius pinigus atiduoti sūnui pirmam įnašui?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page