Sveikata ir grožis

3 liaudiškos priemones nuo kojų pabrinkimo!

Pabrinkimas atsiranda, kai organizme susikaupia per daug skysčių. Tokia būsena nėra normali. Pabrinkimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant nėštumą, aukštą arterinį spaudimą ir inkstų problemas.

Nors pabrinkti gali bet kuri kūno dalis, dažniausiai jis pasireiškia kojose, plaštakose ir rankose.

Kai kuriais atvejais tokia būsena nesukelia skausmo, tačiau yra itin nepatogi. Be to, jei pastebėjote, kad viena ranka arba koja sutino labiau negu kita, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją.

Šiandien jums siūlome 3 veiksmingas liaudiškas priemones, kurios gali sumažinti pabrinkimą.

  • Mėtų vonia.

Būtinos sudedamosios dalys:

  • ½ puodelio mėtų lapų,
  • 4 stiklinės vandens.

Nurodymai:

Mėtų lapus įdėkite į puodą su vandeniu ir kaitinkite ant viryklės 10 min. Paskui nuimkite nuo ugnies ir leiskite dar 10 min. pritraukti. Vandenį supilkite į dubenį, kuriame mirkykite kojas 30 min.

  1. Tonizuojanti vonia.

Gali būti, kad nuskambės ir neįtikimai, tačiau tonizuojantis vanduo gali būti itin veiksmingas sutinusioms kojoms ir delnams. Turite pamerkti kojas į kambario temperatūros (arba šaltą, jei jums geriau) vandenį ir laikyti 30 min.

      1. Druskų vonia.


    Karčioji druska puikiai tinka raumenims atpalaiduoti. Į dubenį su vandeniu tiesiog įberkite saują druskos „Epsom“ ir pamirkykite jame kojas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page