Idomybes

Berniukas buvo panašus į mergaitę ir iš jo šaipėsi. Kol nesužinojo, kam jam ilgi plaukai

Kristianas – 8 metų berniukas, kurį dar neseniai buvo galima palaikyti mergaite dėl jo ilgų plaukų. Bendraamžiai šaipydavosi iš jo, kol nesužinojo, kam jam tokios ilgos garbanos!

Kristianas augino plaukus tam, kad juos vėliau galėtų paaukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Viskas prasidėjo nuo to, kai berniukas pamatė per televizorių pasakojimą apie vėžiu sergnčius vaikus. Kristianą sukrėtė žinia apie tai, kad vaikai netenka plaukų po gydymo kurso. Būtent tada jis suprato, kaip gali jiems padėti.

Kristianui tada buvo tik 6 metukai, bet jis savarankiškai sužinojo, kad plaukai perukams renkami viename iš vietinių pagalbos sergantiems vaikams centrų. Jam pasakė, kad reikalingi 25 cm ilgio plaukai.

Berniukas žinojo, kad bendraamžiai jo nesupras ir šaipysis. Bet Kristianas žinojo, kad elgiasi kilniai, todėl nekreipė dėmesio į pašaipas.

Kai jo plaukai buvo reikiamo ilgio, tėvai perskyrė juos į 4 sruogas, nukirpo ir sudėjo į 4 atskirus paketus.

Kkristiano tėvai didžiuojasi sūnumi, juk jo poelgis tikrai geras, tam jis atsisakė savo komforto.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page